شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 80203
تاریخ انتشار: 27 تیر 1400 _10:57:02
رسانه‌های استانی برای بازتاب خبری کنگره همت بیشتری کنند

 مسئول حفظ آثار سپاه استان زنجان به پای کار آمدن رسانه‌های استانی برای بازتاب خبری کنگره شهدا تاکید کرد و گفت: برای بازتاب خبری کنگره نیازمند حمایت رسانه‌ها هستیم.

تا شهدا؛ کنگره شهدای 3535 شهید استان زنجان قرار است در‌ پاییز امسال برگزار شود و به همین منظور مقدمات کار توسط سپاه انصارالمهدی (عج) در حال انجام است.

در این راستا عبدالله جعفری مسئول حفظ آثار و نشر ارز‌ش‌های دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: خوشبختانه روند کارهای کنگره به خوبی در حال انجام است و برای برگزاری یک کنگره قوی خود را آماده می‌کنیم.

وی با بیان اینکه اکثر کمیته‌های کنگره فعال هستند و وظایف خود را به خوبی انجام می‌دهند، عنوان کرد: ساخت المان‌ها، چاپ کتاب‌ها، ساخت مستندهای دفاع مقدس، مصاحبه با رزمندگان و جانبازان، ساخت قطعات موسیقی و ده‌ها کار ارزشمند دیگر با شتاب بیشتری در حال انجام است.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان تاکید کرد: قطعا سال 1400 یک سال ماندگاری برای زنجانی‌ها خواهد بود و تا سال‌های سال در ذهن مردم باقی خواهد ماند؛ با تجاربی که از دیگر استان‌ها کسب کردیم قطعا کنگره بزرگی برگزار خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دیدار از مقام معظم رهبری توسط حفظ آثار کل سپاه در حال پیگیری است  و به زودی مسئولان برگزاری کنگره با رهبری دیدار خواهند داشت، خاطرنشان کرد: آرزوی ما این است که در این کنگره بتوانیم زحمات و نقش‌های پررنگ شهدا و رزمندگان زنجانی را به تصویر بکشیم.

جعفری در پایان به نقش پررنگ رسانه‌ها در بازتاب خبری کنگره شهدای زنجان اشاره کرد و گفت: انتظار ما از رسانه‌های استان این است که در زمینه انعکاس اخبار کنگره تلاش بیشتری کنند. شهدا برای یک قشر و یا یک نهاد خاصی نیست و همه آحاد جامعه وظیفه دارند در راستای خدمت به شهدا تلاش کنند‌. متاسفانه کمی رسانه‌های استانی‌ در زمینه بازتاب اخبار کنگره کم‌کاری می‌کنند که انتظار داریم همت و تلاششان را مضاعف کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه