شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 79153
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1399 _12:30:25
«جوینده‌ی پرواز» آماده پخش شد/ روایتی مستند از مربی ارشد دانشگاه امام حسین (ع)

مستند «جوینده‌ی پرواز» روایتی مستند از شهید حسین جوینده مربی ارشد آموزشی دانشگاه امام حسین (ع) آماده پخش شد.

تا شهدا؛ کار تولید مستند «جوینده‌ی پرواز» به تهیه کنندگی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) و کارگردانی محمدفرج صالحی به پایان رسیده و در سالگرد عروج این شهید آماده‌ی پخش از شبکه‌های سیما و شبکه‌ی استانی باران شد.

 

«جوینده‌ی پرواز» آماده پخش شد/ روایتی مستند از مربی ارشد دانشگاه امام حسین (ع)

 

محمدفرج صالحی، کارگردان و تدوینگر این مستند، موضوع فیلم را معرفی و روایت زندگی شهید حسین جوینده از مربیان عزیزان مدافع حرم بیان کرد.

وی جذابیت شخصیتی این شهید بزرگوار را یکی از اصلی‌ترین دلایل ساخت این مستند برشمرد و افزود: اگرچه کار تولید این مستند با سختی‌های بسیاری همراه بوده و عوامل در شرایط سختی در تولید این مستند مشارکت داشتند اما در مجموع می‌توان گفت که خروجی خوب و قابل قبولی داشته است.

صالحی در پایان از عبدالرزاق رزاقی صدابردار کار محمد حسین حاجی اسفندیاری و زهرا منصوری، تصویربرداران علی احمدی مدیر تولید و کوثر امیدی نویسنده‌ی کار که از عوامل تولید این مستند ۳۰ دقیقه‌ای بودند و همچنین خانواده و دوستان شهید معظم که حداکثر همکاری لازم را برای تولید و تهیه‌ی این مستند داشتند تشکر و قدردانی کرد.

سرهنگ دوم پاسدار «حسین جوینده»، از مربیان ارشد آموزشی دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) بیست و پنجم اسفند سال ۹۷ حین انجام ماموریت آموزشی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

شهید «حسین جوینده» متولد ۶بهمن ۱۳۶۴ و گیلانی است از این شهید سه فرزند زهرا ۷ساله، محمدیاسین ۴ساله و علی اصغر ۳ ساله به یادگار مانده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه