شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 79148
تاریخ انتشار: 12 اسفند 1399 _11:40:28
پیام تسلیت مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمان در پی درگذشت مادر سردار شهید «شفیعی»

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان کرمان در پیامی درگذشت جانکاه مادر سردار شهید «علی شفیعی» را تسلیت گفت.

تا شهدا؛ سرهنگ «محمود مهدوی‌فرد» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ‌کرمان در پیامی درگذشت جانکاه مادر سردار شهید «علی شفیعی» را تسلیت گفت.

 

پیام تسلیت مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمان در پی درگذشت مادر سردار شهید «شفیعی»

 

در این پیام آمده است:

درگذشت مرحومه بی‌بی «سکینه پاک ذات» مادر بزرگوار و ارجمند شهید والامقام سردار سرافراز «علی شفیعی» مسئول محورهای عملیاتی لشکر 41 ثارالله در دوران دفاع مقدس، موجب اندوه و تاسف فراوان شد.

بی‌شک ازخودگذشتگی‌های این مادر مجاهد و صبور، چه در تربیت فرزند و چه حضور تحسین برانگیز ایشان در جبهه های جنگ  موجب مباهات و افتخار است و نام و یاد ایشان برای همیشه در تاریخ دفاع مقدس و در جبهه‌های پشتیبانی ماندگار و جاودانه خواهد بود.

این بانوی رزمنده‌ علاوه بر حضور فعال در دوران هشت سال دفاع مقدس و همرزمی با فرزندش، همچنان در جبهه‌های پشتیبانی و کمک‌های مردمی در حوادثی چون زلزله، سیل، کمک‌های مومنانه و چون مادری صبور در کنار سپهبد شهید حاج «قاسم سلیمانی» حضور داشت و در جهت کمک به معیشت مردم آسیب دیده از کرونا تا لحظه‌های آخر عمر با برکتش از پای ننشست و از ایشان به عنوان بانویی نمونه در تاریخ استان کرمان یاد خواهد شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس ‌کرمان و همه کارکنان این اداره کل این ضایعه را به وابستگان، خانواده معظم شهدا به ویژه خانواده بزرگوار شهید سپهبد حاج «قاسم سلیمانی» و مردم شریف کرمان تسلیت گفته و از درگاه خداوند عزوجل برای آن بانوی صالحه رحمت واسعه الهی و همنشینی با حضرت فاطمه زهرا (س) مسألت دارد.

ابزار هدایت به بالای صفحه