شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 79025
تاریخ انتشار: 8 اسفند 1399 _20:09:41
حال و هوای مازندران شهدایی شد/ ورود پیکر ۱۰ شهید دفاع مقدس به دیار علویان

عصر امروز پیکر هشت شهید گمنام دفاع مقدس و شهیدان «علی اکبر محمدی» و «منوچهر تقدسی» وارد استان مازندران شد و در میدان جانبازان قائمشهر مورد استقبال قرار گرفت.

تا شهدا؛ عصر امروز حال و هوای استان مازندران معطر به عطر شهدا شد و پیکر مطهر هشت آلاله گمنام دفاع مقدس و شهیدان «علی اکبر محمدی» و «منوچهر تقدسی» پس از ورود در میدان جانبازان شهرستان قائمشهر مورد استقبال مردم شهیدپرور و قدرشناس قرار گرفت.

پیکر مطهر ۱۰ شهید دفاع مقدس پس از استقبال در قائمشهر، به صورت خودرویی و موتوری به ساری رسید و در خیابان‌های این شهر تشییع شد.

مراسم وداع با پیکر این شهدای تازه تفحص شده امشب در جوار مزار دو شهید گمنام آرمیده در حسینیه عاشقان کربلای ساری به صورت تلویزیونی برگزار می‌شود.

بر اساس این گزارش، پیکر ۱۰ شهید دفاع مقدس پس از برگزاری مراسم وداع، به شهرهای بهشهر، قائمشهر، محمودآباد، آمل، چالوس و رامسر منتقل خواهد شد و در روز وفات حضرت زینب (س) برای انجام برنامه‌های شهرستانی در اختیار مسئولین شهرهای مربوطه خواهد بود.

مراسم تشییع پیکر شهدا نیز در روز یکشنبه دهم اسفند ساعت۱۰ صبح در شهرهای بهشهر، قائمشهر، محمودآباد، آمل، چالوس و رامسر برگزار می‌شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه