شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 78982
تاریخ انتشار: 7 اسفند 1399 _17:27:51
همایش «پدران آسمانی» در قم برگزار شد

همایش پدران آسمانی به مناسبت فرا رسیدن ۱۳ رجب و روز پدر در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) گلزار شهدای قم برگزار شد.

تا شهدا؛ همایش پدران آسمانی امروز ۱۳ رجب، سالروز میلاد امیرالمومنین (ع) و روز پدر در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) برگزار شد.

حجت‌الاسلام حسن هنرمند مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان در مراسم فوق با تبریک حلول ماه رجب و تبریک میلاد امیر مومنان علی (ع)، اظهار داشت: خدمت به خلق خدا، به ویژه یاری فقرا، ایتام، ضعفا و بازماندگان شهدا را باید از مولای متقیان الگو گرفت از این رو است که این روز را روز مددکار نیز نامیده اند.

 

همایش «پدران آسمانی» در قم برگزار شد

 

وی اضافه کرد: امام علی (ع) انسانی است که فضیلت و مقامش از پیامبران الهی بالاتر است، او زاده کعبه و تربیت یافته دامان پیامبر اسلام است، امیرمومنان و حیدر کرار است، امروز محفل شهدا این محفل ارزشمند مزین است بنام مبارک امام علی (ع) او که نامش رمز عملیات و موجب تقویت روحیه رزمندگان بود.

هنرمند ادامه داد: امروز نیز فرزندان شهدا، وارثان ایثار و شهادت اقتدا به مولای متقیان می‌کنند و در سنگر‌های مختلف ادامه دهنده راه شهدا هستند و موفقیت هایشان مایه مباهات است.

مهدی پهلوانی ستوده فرزند شهید و مدیرکل بهزیستی استان قم با گرامی داشت این روز و پاسداشت یاد و خاطره مردان هشت سال دفاع مقدس، رسالت فرزندان شهدا را ادامه دادن راه شهدا و حفظ ارزش‌های شهدا برشمرد.

در پایان این مراسم مزار مطهر شهدای والامقام در گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) غبارروبی شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه