شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

 

کدخبر: 78953
تاریخ انتشار: 6 اسفند 1399 _12:11:20
جزئیات استقبال از شهدای گمنام دوران دفاع مقدس در بوشهر

سرهنگ پاسدار «علیرضا غریبی» از میزبانی استان بوشهر از 2 شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس خبر داد و گفت: مراسم استقبال از این دو شهید گمنام روز جمعه 8 اسفند برگزار می‌شود.

تا شهدا؛ سرهنگ پاسدار «علیرضا غریبی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر در گفت‌و‌گو با خبرنگاری در بوشهر‌ از میزبانی استان بوشهر از 2 شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس خبر داد و اظهار داشت: مراسم استقبال از این 2 شهید گمنام روز جمعه هشتم اسفند ساعت 8 صبح در محل فرودگاه بین‌المللی بوشهر واقع در خیابان امام رضا (ع) برگزار می شود.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه این شهدای گمنام در دانشگاه های آزاد اسلامی شهر دیلم و برازجان خاکسپاری خواهند شد افزود: با توجه به شرایط کرونایی، فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضرورت دارد.

غریبی با اشاره به اینکه شهید گمنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد برازجان 19 سال است که در عملیات والفجر مقدماتی منطقه فکه به شهادت رسیده ‌عنوان کرد: شهید گمنام دانشگاه آزاد واحد دیلم 16 سال سن  دارد که در کربلای پنج منطقه شلمچه به شهادت رسیده است.

وی با بیان اینکه مراسم استقبال از شهید گمنام دیلم ساعت 10 صبح از میدان بسیج تا مصلای جمعه دیلم برگزار می‌شود خاطرنشان کرد: مراسم استقبال از شهید گمنام دانشگاه آزاد برازجان از مصلی تا این دانشگاه برگزار خواهد شد.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه پیکر مطهر این شهدا نهم اسفند همزمان با سالروز وفات حضرت زینب (س) تشییع و خاکسپاری خواهند شد گفت: با توجه به تمهیدات صورت گرفته این مراسم به صورت خودرویی و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود.

/دفاع‌ پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه