شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 12 / 1399] شهید مدافع حرم حسین جوینده؛
[8 / 12 / 1399] سردار شهید مجید بقایی؛
[8 / 12 / 1399] سردار شهید حسین خرازی؛
[7 / 12 / 1399] معرفی کتاب؛
[7 / 12 / 1399] وصیت‌نامه شهید «امیر جعفری‌پور»؛
[7 / 12 / 1399] شهید جاسم امامی؛
[7 / 12 / 1399] معاون اجرایی ارتش در آیین گرامیداشت شهدای مهندس ...
[7 / 12 / 1399] وصیت‌نامه شهید موسی جدیدی؛
[8 / 12 / 1399] مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان ...

 

کدخبر: 78916
تاریخ انتشار: 5 اسفند 1399 _07:38:29
بوسه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر لباس خادمی یک شهید

تنها چند روز پس از شهادت «محمدحسین حدادیان» توسط اغتشاشگران یک فرقه انحرافی در خیابان پاسداران تهران، رهبر معظم انقلاب اسلامی در منزل شهید حضور یافت و با خانواده وی دیدار کرد.

تا شهدا؛ بهمن سال ۱۳۹۶ جمعی از پیروان یک فرقه انحرافی به بهانه حمایت از قطب خود در خیابان گلستان هفتم پاسداران دست به اغتشاش زدند که نزدیک به یک ماه این اغتشاشات ادامه پیدا کرد. بی آنکه نیرو‌های نظامی و انتظامی با افراد این فرقه درگیر شوند، رفته رفته آنها برای به آشوب کشاندن فضای موجود به تخریب اموال عمومی و بخشی از خانه‌های شخصی مردم روی آوردند و به نیروی انتظامی حمله بردند که در این اقدام سه نفر از نیرو‌های انتظامی به شهادت رسیدند.

 

بوسه رهبر معظم انقلاب اسلامی بر لباس خادمی یک شهید

 

شب شهادت حضرت زهرا (س) اوج درگیری‌های این فرقه بود که در جریان این درگیری‌ها جوان بسیجی «محمدحسین حدادیان» با ضرب گلوله تفنگ ساچمه‌ای و ضربات متعدد چاقو و ادوات دیگر به طرز فجیعی به شهادت رسید. همین اقدام اغتشاشگران باعث شد تا بساط فتنه‌انگیزی آنان برچیده شود و با دستور دادستانی، نیرو‌های انتظامی وارد عمل شده و عوامل این جنایت دستگیر و محاکمه شدند.

تنها ۱۴ روز پس از شهادت این نوجوان بسیجی بود که رهبر معظم انقلاب اسلامی به دیدار خانواده شهید «محمدحسین حدادیان» رفتند و با پدر و مادر این شهید به گفت‌وگو نشستند. دیدار کم‌نظیر معظم له از این رو بود که در اکثر دیدار‌های سرزده ایشان با خانواده شهدا، معمولا این دیدار‌ها با فاصله زیادی از زمان شهادت انجام می‌شد، اما در مورد شهید حدادیان دو هفته پس از شهادت محمدحسین این دیدار انجام گرفت.

ابزار هدایت به بالای صفحه