شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 12 / 1399] شهید مدافع حرم حسین جوینده؛
[8 / 12 / 1399] سردار شهید مجید بقایی؛
[8 / 12 / 1399] سردار شهید حسین خرازی؛
[7 / 12 / 1399] معرفی کتاب؛
[7 / 12 / 1399] وصیت‌نامه شهید «امیر جعفری‌پور»؛
[7 / 12 / 1399] شهید جاسم امامی؛
[7 / 12 / 1399] معاون اجرایی ارتش در آیین گرامیداشت شهدای مهندس ...
[7 / 12 / 1399] وصیت‌نامه شهید موسی جدیدی؛
[7 / 12 / 1399] در شب ولادت امام علی (ع) صورت گرفت؛
[7 / 12 / 1399] شهید حسن مراد آبروزن؛

 

کدخبر: 78895
تاریخ انتشار: 4 اسفند 1399 _17:57:15
تسلیم ظلم و ظالم نشوید

شهید احمد مولوى در وصیت‌نامه خود آورده است:‌ای امت به گفته امام عمل کنید، تسلیم ظلم و ظالم‌پرور نشوید و طرفدار دین باشید.

تا شهدا؛ شهید شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید احمد مولوى:

بسم الله الرحمن الرحیم

پدر و مادرم اگر شهید شدم ناراحت نشوید و گریه نکنید، مرا حلال کنید از کسانى که حقى بر گردن من دارند حلال‌خواهى کنید و در مجلس ختم من و مراسم‌هایى که مربوط به من هستند خواهشمندم که اسراف نشود. واجبات را ترک نکنید و همه کارتان فى سبیل الله باشد و توجه کامل به این حدیث پیامبر اکرم کنید و به آن عمل کنید که مى‌فرماید بهترین بندگان کسانى هستند که نه آخرت را براى دنیا ترک کنند و نه دنیا را براى آخرت ترک کنند.‌ای امت ایران سعى کنید همه کارتان فى سبیل الله باشد، متحد باشید در تمام سختی‌ها و خوشی‌ها. خدا را فراموش نکنید و به گفته امام خمینى عمل کنید، تسلیم ظلم و ظالم‌پرور نشوید و طرفدار دین باشید، صابر و شاکر باشید؛ و شما‌ ای دشمنان اسلام و مسلمین چه داخلى و چه خارجى بدانید و آگاه باشید که ما جوانان مسلمان ایرانى، ما سربازان اسلام تا آخرین قطره خون و تا آخرین رمقى که داریم در برابر شما دشمنان اسلام مى‌جنگیم و مقاومت مى کنیم.

بارال‌ها تو را به خون شهدا قسم تا آنجایى که زمین را گسترش دادى اسلام و مسلمین را روى آن بگستران، پروردگارا دشمنان اسلام و مسلمین را در هر لباس و مقامى که هستند رسوا و نابود بگردان. خدایا خدایا تا انقلاب مهدى حتى کنار مهدى خمینى را نگهدار.

ابزار هدایت به بالای صفحه