شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[11 / 12 / 1399] پاسدار شهید محمود بهشتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید «سعید دباغی»؛
[11 / 12 / 1399] فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش؛
[11 / 12 / 1399] در پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان؛
[11 / 12 / 1399] معرفی کتاب صوتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید تفحص علیرضا گلمحمدی؛
[11 / 12 / 1399] به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...

 

کدخبر: 78089
تاریخ انتشار: 9 بهمن 1399 _11:45:48
رونمایی از کتاب مادران شهید «خالقی‌پور» در هیأت حاج مهدی رسولی

آیین رونمایی از کتاب «درگاه این خانه بوسیدنی است» و تجلیل از مادر شهیدان خالقی‌پور در هیأت ثارالله زنجان برگزار می‌شود.

تا شهدا؛ آیین رونمایی از کتاب «درگاه این خانه بوسیدنی است» و تجلیل از مادر شهیدان خالقی‌پور از سوی مجموعه «کتاب هیأت»، «هیأت ثارالله زنجان» و «انتشارات شهید کاظمی» برگزار می‌شود.

در این مراسم که در ایام وفات حضرت ام‌البنین (سلام الله علیها)، و روز تکریم مادران و همسران شهدا برگزار می‌شود، بانو فروغ مُنهی (مادر شهیدان خالقی‌پور) حسین یکتا، مهدی رسولی و زینب عرفانیان (نویسنده کتاب) حضور خواهند داشت.

 

رونمایی از کتاب مادران شهید «خالقی‌پور» در هیأت حاج مهدی رسولی

 

«درگاه این خانه بوسیدنی‌است» شرح حال زنی از شیرزنان روز‌های دفاع مقدس است. خاطرات یکی از مادران مرد آفرین که به شهادت رسیدند. بچه‌هایی که هر کدام یک دنیا خاطره و کتابند. این کتاب سرشار از روایت‌های بارانی و آسمانی و روایت‌های ناب مادرانه است.

این کتاب به روایتی است جذاب و خواندنی از بانو «فروغ منهی» مادر شهیدان داوود، رسول و علیرضا خالقی‌پور که به قلم توانای خانم زینب عرفانیان به رشته تحریر درآمده و توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شده است.

آیین رونمایی از کتاب «درگاه این خانه بوسیدنی‌است» و تجلیل از مادر شهیدان خالقی‌پور، امروز (پنج‌شنبه) از ساعت ۱۸ در حسینیه شهداء واقع در زنجان، گلزار شهدای پایین برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان جهت تهیه این کتاب می‌توانند از طریق کانال «کتاب هیأت» در ایتا، تلگرام و اینستاگرام به نشانی ketabeheyat و یا تماس با ۰۹۱۹۸۸۰۰۲۵۵ اقدام کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه