شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 12 / 1399] شهید مدافع حرم حسین جوینده؛
[6 / 12 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس بوشهر خبر داد؛
[6 / 12 / 1399] سردار شهید حمید باکری؛
[7 / 12 / 1399] معرفی کتاب؛
[6 / 12 / 1399] معرفی کتاب؛
[6 / 12 / 1399] رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران؛
[7 / 12 / 1399] وصیت‌نامه شهید «امیر جعفری‌پور»؛
[6 / 12 / 1399] جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی؛

 

کدخبر: 78067
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1399 _19:41:23
با ماسک اسلام به خود اسلام خیانت نکنید

در فرازی از وصیت‌نامه شهید «مهدی پورهاشم کله‌بستی» آمده است: پیام آور خون شهیدان باشید و پیام اسلام و قرآن را به همه ابلاغ نمائید.

تا شهدا؛ به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس و در سالروز شهادت شهید «مهدی پورهاشم کله‌بستی» فرازی از وصیت‌نامه این شهید را از نظر می‌گذرانیم.

 

پیام آور خون شهیدان باشید/ با ماسک اسلام به خود اسلام خیانت نکنید

 

زندگی‌نامه شهید:

شهید «مهدی پورهاشم کله‌بستی» فرزند «قاسم» ششم آذر ۱۳۴۹ در بابلسر به دنیا آمد و در تاریخ ۸ بهمن ۱۳۶۵ در شلمچه به شهادت رسید.

 

پیام آور خون شهیدان باشید/ با ماسک اسلام به خود اسلام خیانت نکنید

 

وصیت‌نامه شهید:

برادران و خواهران ارجمندم! همۀ شما یقین دارید که مرگ به سراغ همه می‌آید، چه بهتر که ما به استقبال مرگ برویم و خود را آمادۀ مرگ و آخرت سازیم و به حسابمان برسیم قبل از آنکه به حساب ما رسیدگی کنند.

برادرم! با ماسک اسلام به خود اسلام خیانت نکنید که در روز قیامت شما را محاکمه خواهند کرد و آنوقت است که عاجز می‌مانید و چیزی برای گفتن ندارید.

 

پیام آور خون شهیدان باشید/ با ماسک اسلام به خود اسلام خیانت نکنید

 

برادران عزیزم! دست از امام امت نکشید. مبادا تنهایش بگذارید. مبادا خدای نکرده مثل کوفیان عمل کنید که آنوقت هیچ عذری از شما در پیشگاه خداوند پذرفته نیست و عذاب الهی دامنگیر شما می‌شود.‌ ای کسانی که هنوز این انقلاب را نشناخته‌اید، از راه کج برگردید. به این امت و انقلاب اسلامی که ثمرۀ خون صد‌ها هزار شهید است، رو آورید.

معلمین ارجمند! و متعهد باید اسلام اصیل را به دانش آموزان بشناساند تا این منافقان به مقصد خود نرسند و بدانند که اسلام و امت اسلامی همیشه پیروز است، چون ارادۀ خداوند است.

 

پیام آور خون شهیدان باشید/ با ماسک اسلام به خود اسلام خیانت نکنید

 

آدمی نباید زندگی ننگین را به مرگ شرافتمندانه ترجیح دهد، چون یکبار بیشتر نمی‌میرد، چه خوبست که در راه خدا بجنگد وبمیرد.

طلبه‌های عزیزم! هر انقلابی در جهره دارد، خون و پیام. من با خون خود شهادت می‌دهم و شما باید پیام آور خون شهیدان باشید و پیام اسلام و قرآن را به همه ابلاغ نمائید.

برادران من! نکند با شهادت علی اکبر‌ها و حبیب ابن مظاهر‌ها خدای نکرده بی تفاوت بمانید و دنیا را برآخرت ترجیح بدهید. به فکرخود و انقلاب باشید.

ابزار هدایت به بالای صفحه