شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[11 / 12 / 1399] پاسدار شهید محمود بهشتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید «سعید دباغی»؛
[11 / 12 / 1399] فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش؛
[11 / 12 / 1399] در پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان؛
[11 / 12 / 1399] معرفی کتاب صوتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید تفحص علیرضا گلمحمدی؛
[11 / 12 / 1399] به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...

 

کدخبر: 77984
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1399 _11:49:26
افتتاح یادمان شهید گمنام دانشگاه فنی و حرفه‌ای شاهرود در دهه فجر

«رضا نقدی» گفت: یادمان شهید گمنام دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود و چندین پروژه آموزشی و ورزشی در دانشکده‌های فنی و حرفه‌ای پسران سمنان و دختران شاهرود همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی افتتاح خواهد شد.

تا شهدا؛ «رضا نقدی» رئیس دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان سمنان با اشاره افتتاح یادمان شهید گمنام دانشگاه فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود همزمان با ایام الله دهه فجر اظهار داشت: احداث یادمان شهدا در محوطه دانشکده یادآور دلاوری‌ها، ایثار و گذشت جوانان این مرز و بوم در سال‌های ارزشمند دفاع مقدس برای دانشجویان، اساتید و کارمندان است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با مجاهدت امام (ره)، جانفشانی علما، مردم، جوانان و به برکت خون شهدا بیمه شد گفت: امروز دوران تثبیت و صدور پیام‌های انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران است و ما نیز بر سر سفره‌ای نشسته‌ایم که شهدا برای آن جانفشانی کردند.

این مسئول با اشاره به گفتمان جهانی انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: گفتمان انقلاب اسلامی تبدیل به یک گفتمان جهانی شده و این به برکت خون شهدا است زیرا شهدا تربیت‌ شده مکتب اسلام و ائمه اطهار (ع) بودند و در این راه نیز به درجات عالی رسیدند.

نقدی با بیان اینکه آنچه در کنار علم‌آموزی از اهمیت بالایی در دانشگاه‌ها برخوردار است، توجه به برنامه‌های فرهنگی و ورزشی است،  ادامه داد: بهره‌برداری سالن ورزشی چند منظوره دانشکده فنی و حرفه‌ای پسران سمنان و  چمن مصنوعی و سالن بدنسازی دانشکده فنی و حرفه‌ای دختران شاهرود از فعالیت مهم این دانشگاه در چهل و دومین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب اسلامی که ورزش در جامعه‌ای که زیرساز نظام ارزشی آن اسلامی است، یک نردبان برای تکامل است، عنوان کرد: با تأسی از این جمله حکیمانه امیدواریم بتوانیم با توسعه ورزش با توجه به ارزش‌های اسلامی زمینه را برای رشد و تکامل جسمی و معنوی نوجوانان و جوانان و آحاد مردم میهن اسلامی‌مان فراهم آوریم.

ابزار هدایت به بالای صفحه