شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[11 / 12 / 1399] پاسدار شهید محمود بهشتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید «سعید دباغی»؛
[11 / 12 / 1399] فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش؛
[11 / 12 / 1399] در پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان؛
[11 / 12 / 1399] معرفی کتاب صوتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید تفحص علیرضا گلمحمدی؛
[11 / 12 / 1399] به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...

 

کدخبر: 77978
تاریخ انتشار: 6 بهمن 1399 _11:34:23
ادامه‌دهنده راه شهیدان باشید

شهید حجت‌الله ایوتوند در وصیت‌نامه خود آورده است: همیشه در دعا و نماز خود امام خمینى را دعا کنید، نگذارید که امام تنها باشد، ادامه‌دهنده راه شهیدان باشید.

تا شهدا؛ شهید شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.
می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید حجت الله ایوتوند:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

بار پروردگارا تو خود می‌دانى که جز در راه رضاى تو قدم برنداشتم و فقط به خواست و اراده خود جهت انجام وظیفه و تکلیف شرعى سلاح به دست گرفته‌ام تا نداى رهبرم را لبیک گویم.

بار خدایا تو خود شاهد باش که دینى بر گردن من بود با افتخار پذیرا شدم و با قدم‌هاى استوار دنباله‌رو سیدالشهدا حسین بن على شدم و از کسانی که مرا دوست دارند خواهان این هستم که تداوم بخش این راه باشم.‌ای ستارالعیوب گناهانم را ببخش و مرا به کیفر گناهانم مجازات مکن؛ پروردگارا مرا با عدالتت محاکمه مکن که این بنده حقیر تاب عذابت را ندارم؛ الهى بار ال‌ها بر من ببخش گناهانم را.

و، اما سخنى با پدر و مادر عزیزم، امید است که اولا مرا حلال کنید و اگر اوامر شما را اجرا نکردم به بزرگوارى مرا مورد عفو و بخشش قرار دهید.

مادر عزیزم امیدوارم مرا حلال کنى و ببخشى و اگر امر تو را اجرا نکرده‌ام به بزرگوارى خود مرا مورد عفو و بخشش قرار دهى. مادرم من در مقابل مهر و محبت‌هاى تو واقعا خیلى کوتاهى کردم و اگر نتوانستم آن همه محبت تو را جبران کنم به بزرگوارى خود مرا ببخش؛ امیدوارم خداوند به شما مادر عزیز و دیگر مادران اجرى عظیم بدهد.

برادران عزیزم و خواهران مهربانم امیدوارم که برادران و خواهرانم به بزرگى خودتان برادر کوچکتان را حلال کنید و مرا ببخشید، زیرا در نبود پدر زحمات زیادی برای من کشیدید. بعد من به مادرمان خیلى رسیدگى کنید و نگذاریدکه او ناراحتى بکشد. در مرگ من شیون و گریه زیاد نکنید و به مادرم هم بگویید در مرگ من زیاد شیون و گریه نکند تا منافقین و دشمنان اسلام خوشحال شوند.

همیشه در دعا و نماز خود امام خمینى را دعا کنید و نگذارید که امام تنها باشد و ادامه‌دهنده راه شهیدان باشید، زیرا که امام خمینى واقعا نایب برحق امام زمان است و او را تنها نگذارید.

ابزار هدایت به بالای صفحه