شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[11 / 12 / 1399] پاسدار شهید محمود بهشتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید «سعید دباغی»؛
[11 / 12 / 1399] فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش؛
[11 / 12 / 1399] در پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان؛
[11 / 12 / 1399] معرفی کتاب صوتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید تفحص علیرضا گلمحمدی؛
[11 / 12 / 1399] به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...

 

کدخبر: 77965
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1399 _19:59:36
سریال شهید شهریاری ماه مبارک رمضان از شبک یک پخش می‌شود

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان از پخش سریال شهید مجید شهریاری در ماه مبارک رمضان از شبکه یک سیما خبر داد.

تا شهدا؛ سید محسن لطیفی ظهر امروز در دیدار با اعضای بسیج رسانه ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهار داشت: بسیج رسانه، بسیج صدا و سیما و بسیج هنرمندان سه ظرفیت بزرگ بسیج در راستای افزایش تقویت جبهه نرم هستند و هماهنگی هرچه بیشتر این سه قشر بسیج، با صدا و سیما قطعا می‌تواند به نفع صلاح جامعه تمام شود.

وی با بیان اینکه هدف از تاسیس بسیج رسانه جهت‌دهی به اصحاب رسانه در سطح کشور بوده و باید از نهایت این ظرفیت استفاده شود، گفت: دشمنان جمهوری اسلامی با تمام قوا و به شکل شبانه‌روزی و با هزینه‌های هنگفت و دلارهای سعودی در حال تولید محتوا علیه کشورمان هستند و باید ما در داخل کشور و هم‌افزایی بین رسانه‌های انقلابی مقابل این تهاجم ایستادگی کنیم.

 

سریال شهید شهریاری ماه مبارک رمضان از شبک یک پخش می‌شود

 

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان با اشاره به اینکه تحریم‌های ظالمانه آمریکا سبب گرانی و تورم در کشور شده است، گفت: تجهیزات رسانه‌ای به شدت گران شده و همین موضوع در تولید آثار تاثیر گذاشته است ولی نباید یک نکته را فراموش کنیم و آن این است که باید تولیدات خود را در راستای کیفی‌سازی، برندسازی و ارزان‌سازی انجام دهیم و با کمترین هزینه بیشترین اثر را بر روی مخاطب بگذاریم.

وی تصریح کرد: تولید اثر و مستند از خانواده‌های شهدا و رزمندگان باید در اولویت باشد. فرصت تولید بسیار محدود است چرا که والدین شهدا بخاطر کهولت سن به فرزندان شهیدشان می‌پیوندند و نباید در تولید این مستندات تاخیر داشته باشیم. متاسفانه اخیرا دو جانباز 70 درصد زنجانی شهید شدند و هیچ‌گونه مستند و یا فیلمی از این دو بزرگوار در آرشیو وجود ندارد. 

لطیفی با اشاره به تولیدات فاخر صدا و سیمای مرکز زنجان در روزهای پیش‌رو گفت: امیدواریم سریال شهید شهریاری در ماه رمضان از شبکه یک سیما بر روی آنتن برود. همینطور تله فیلم شهید یوسف قربانی در حال آماده شدن است.

وی در ادامه با اشاره به هم‌افزایی رسانه‌های استان گفت: باید از مسئولان مطالبه‌گری کرد چرا که ظرفیت استان زنجان بسیار بالاست ولی متاسفانه این ظرفیت در سال‌های اخیر مغفول مانده است و احساس ما این است که برخی‌ها نمی‌خواهند زنجان پیشرفت کند. رسانه‌ها باید مشکلات شهرداری، شورای شهر و اشتباهات مطالعاتی در زمینه محل قرارگیری پروژه‌های بزرگ  همانند محل احداث فرودگاه را از مسئولان مطالبه‌گری کنند و بسیج رسانه باید در این زمینه‌ها ورود جدی داشته باشد.

ابزار هدایت به بالای صفحه