شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 12 / 1399] شهید مدافع حرم حسین جوینده؛
[6 / 12 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس بوشهر خبر داد؛
[6 / 12 / 1399] سردار شهید حمید باکری؛
[7 / 12 / 1399] معرفی کتاب؛
[6 / 12 / 1399] معرفی کتاب؛
[6 / 12 / 1399] رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران؛
[7 / 12 / 1399] وصیت‌نامه شهید «امیر جعفری‌پور»؛
[6 / 12 / 1399] جانشین فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی؛

 

کدخبر: 77947
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1399 _15:35:06
اردوی راهیان نور مجازی دانش‌آموزی در کردستان برگزار می‌شود

«حجت‌الله نریمانی» از برگزاری اردوی راهیان نور دانش‌آموزی به صورت مجازی در فضای شاد خبر داد و گفت: این حرکت عظیم فرهنگی در راستای توسعه، تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان انجام می‌شود.

تا شهدا؛ «حجت‌الله نریمانی» معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان امروز در نشست ستاد پشتیبانی بسیج دانش‌آموزی استان اظهار داشت: با توجه به اینکه در سال تحصیلی جاری نگرانی از شیوع بیماری کرونا وجود دارد؛ عدم قطعیت و ناپایداری شرایط ایجاب می‌کند تا برنامه‌ریزی‌ها در عرصه‌های مختلف از انعطاف برخوردار باشد تا امکان ارائه خدمات مؤثر و فراگیر در هر زمانی فراهم شود.

وی از برگزاری اردوی راهیان نور دانش‌آموزی به صورت مجازی در فضای شاد خبر داد و افزود: این حرکت عظیم فرهنگی در راستای توسعه، تقویت و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در استان انجام می‌شود که به همت و تلاش همه‌جانبه آموزش و پرورش و بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و پرورش استان کردستان عنوان کرد: اردوی راهیان نور دانش‌آموزی باهدف آشنایی بیش از پیش دانش‌آموزان با فرهنگ، معارف و ارزش‌های دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، امسال در بستر فضای مجازی شاد برگزار خواهد شد.

وی بر شرکت حداکثری دانش‌آموزان متوسطه اول و دوم در اردوی راهیان نور مجازی به ویژه با همراهی مدیران، معاونان و مربیان پرورشی و اولیای دانش‌آموزان در این حرکت فرهنگی تأکید کرد.

نریمانی بیان داشت: تولید محتوای الکترونیکی و بارگذاری محتواهای تولید شده در مورد اردوی راهیان نور با محوریت آشنایی دانش‌آموزان با آثار و ارزش‌های دوران دفاع مقدس و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در کانال‌های شبکه شاد استانی انجام شده است.

این مسئول یادآور شد: مراسم نمادین استانی اردوی راهیان نور مجازی در روز ۱۵ بهمن‌‌ برگزار خواهد شد و زمان شروع اردوی راهیان نور در بستر فضای مجازی تا ۳۱ فرودین ۱۴۰۰ خواهد بود.

ابزار هدایت به بالای صفحه