شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[11 / 12 / 1399] پاسدار شهید محمود بهشتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید «سعید دباغی»؛
[11 / 12 / 1399] فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش؛
[11 / 12 / 1399] در پایگاه سوم شکاری شهید نوژه همدان؛
[11 / 12 / 1399] معرفی کتاب صوتی؛
[11 / 12 / 1399] شهید تفحص علیرضا گلمحمدی؛
[11 / 12 / 1399] به همت اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مق ...

 

کدخبر: 77945
تاریخ انتشار: 5 بهمن 1399 _15:26:08
فراخوان دعوت به همکاری علمی پژوهشی ویژه تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان خراسان رضوی

اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی با انتشار فراخوان از پژوهشگران برای همکاری علمی در تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان دعوت به همکاری کرد.

تا شهدا؛ به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی با انتشار فراخوانی از دانشگاهیان، فرهیختگان و پژوهشگران جهت همکاری علمی و مطالعاتی در تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان دعوت کرد.

 

فراخوان دعوت به همکاری علمی پژوهشی ویژه تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان خراسان رضوی

 

در متن این فراخوان آمده است: اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان رضوی در راستای تحقق رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا و به‌ منظور تولید و توسعه دانش دفاعی، طرح تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان را آغاز نموده ولذا مقالات بلند، متوسط و کوتاه علمی پیرامون موضوعات متنوع دانشنامه نیازمند تألیف و نگارش در قالب و محتوای نظام‌مند‌است. بدین منظور از همه نویسندگان و پژوهشگران، استادان و فارغ‌التحصیلان، دانشگاه‌ها و سایر مراکز علمی و نیز صاحب‌نظران حوزه دفاع مقدس که علاقه‌مند به همکاری در زمینه‌های موضوعات دانشنامه هستند، دعوت می‌شود به این نهضت علمی و فرهنگی بپیوندند و این اداره‌کل را در تهیه و تدوین دانشنامه دفاع مقدس استان خراسان رضوی یاری نمایند.

در ادامه این فراخوان ضمن برشمردن محورهای مطالعاتی دانشنامه دفاع مقدس استان، آمده است: پژوهش‌های مرتبط با شهدا و اشخاص، پژوهش‌های مرتبط با یگان‌های نظامی، عملیات‌ها و جغرافیا در حوزه دفاع مقدس، پژوهش‌های مرتبط در حوزه ادبیات، یادمان‌ها و آثار هنری حوزه دفاع مقدس و همچنین پژوهش‌های مرتبط با پشتیبانی سازمان‌ها و نهادهای اجتماعی، اقتصادی و سیاسی در حوزه دفاع مقدس، چهار محور اساسی دانشنامه دفاع مقدس استان است.

علاقه‌مندان به همکاری در این پروژه علمی می‌توانند مشخصات فردی، مدارک تحصیلی و سوابق خود را از طریق دورنگار به شماره 05138440500، رایانامه به آدرس ostandaneshrazavi@gmail.com یا به صورت حضوری و یا از طریق پست به نشانی مشهد، انتهای بلوار شهید بهشتی، انتهای بلوار شهیدان خلیلی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خراسان رضوی ارسال کنند.

ابزار هدایت به بالای صفحه