شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[28 / 10 / 1399] فرمانده سپاه استان قم؛
[29 / 10 / 1399] بازخوانی وضعیت ارتش، سپاه و نیرو‌های مردمی در س ...
[29 / 10 / 1399] شهید مدافع حرم مجتبی ذوالفقارنسب؛
[29 / 10 / 1399] شهید مدافع حرم محمودرضا بیضائی؛
[29 / 10 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس همدان؛
[29 / 10 / 1399] حجت‌الاسلام‌ محمد‌یاری در همایش سراسری مدیران ب ...
[29 / 10 / 1399] وصیتنامه شهید «عبدالحمید فقیه»؛

 

کدخبر: 77623
تاریخ انتشار: 24 دی 1399 _09:32:48
خانواده‌های معظم شهدا الگوی واقعی گذشت و ایثار هستند

«هدایت مظلومی» گفت: خانواده‌های معظم شهدا که عزیزترین هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، الگوی واقعی وفاداری، گذشت و ایثار هستند.

تا شهدا؛ «هدایت مظلومی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران امروز در دیدار با خانواده شهیدان «توفیق و محمد دیوسالار» و خانواده معظم دو شهید خدمت «علیرضا حقیقی» و «سید صالح موسوی» در نوشهر اظهار داشت: خانواده‌های معظم شهدا که عزیزترین هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، الگوی واقعی وفاداری، گذشت و ایثار هستند که در سایه ارادت به خاندان عصمت و طهارت (ع) و با تأسی از سیره حضرت صدیقه کبری (س) و فاطمه زهرا (س)، فرزندان شجاع، مجاهد و با تقوا تربیت کرده‌اند و در دفاع از ارزش‌ها، تقدیم نظام، انقلاب و ایران اسلامی کردند.

مظلومی با بیان اینکه به نیکی از ایثارگران یاد کنیم، عنوان کرد: ایثارگران گنجینه‌هایی سرشار از فضائل اخلاقی و معرفتی هستند لذا در جهت الگوسازی این اسطوره‌های ایثار در جامعه تلاش وافری داشته باشیم.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران اضافه کرد: بر ما واجب است که از این خانواده‌های معزز تکریم کنیم و یاد شهدای آنان را گرامی بداریم.

وی گفت: مسئولین حضور در منازل شهدای والامقام را برای خود یک توفیق بدانند و با تکریم از این خانواده‌های بزرگوار، مشکلات آنان را نیز پیگیری کنند.

مظلومی تصریح کرد: نام و یاد شهدای عزیز خدمت بعنوان قهرمانان حوزه سلامت، برای همیشه جاودانه خواهد ماند و تلاش خالصانه این عزیزان تا ابد در ذهن ملت ما نقش خواهد بست.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در خصوص پیگیری مشکلات ایثارگران گفت: به منظور بررسی وضعیت جامعه ایثارگری و مطالبات این عزیزان جلسه‌ای با فرماندار نوشهر برگزار کردیم و در رابطه با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، ساماندهی گلزارها، بیمه دی و... به تبادل نظر پرداختیم.

مظلومی افزود: در سفر به شهرستان نوشهر با جمعی از فرزندان معزز شاهد و ایثارگر شاغل در فرمانداری نوشهر دیدار و نشست صمیمی صورت گرفته که با طرح موضوع از سوی این عزیزان، مسائل و مشکلات آنان بررسی و مورد پیگیری قرار گرفت.

ابزار هدایت به بالای صفحه