شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1399] سردار شهید علی‌اصغر بَرغَمَدی؛
[5 / 11 / 1399] شهید مدافع حرم علی سعد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه خبر داد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفط آثار دفاع مقدس قزوین؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگرا ...
[5 / 11 / 1399] بیانیه اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به ...
[5 / 11 / 1399] معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و‌ پرورش کردستان؛
[5 / 11 / 1399] مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع م ...

 

کدخبر: 77024
تاریخ انتشار: 12 آذر 1399 _16:10:39
طرح «وکیل‌الشهدا» در خراسان‌جنوبی اجرا می‌شود/ راه‌اندازی سامانه ایثارگران در ناجا

معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی گفت: طرح وکیل‌الشهدا در استان خراسان‌جنوبی برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود که براساس آن هر یک از کارکنان ناجا در ماه از یک خانواده شهید بازدید و در جهت رفع مشکلات آنان اقدام می‌کند.

تا شهدا؛ سرهنگ «زنگویی» معاون نیروی انسانی فرماندهی انتظامی خراسان‌جنوبی امروز در مراسم معارفه نماینده ناجا در اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس استان، اظهار داشت: نیروی انتظامی همواره در حوزه ایثار و شهادت همکاری خوبی با مجموعه اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس داشته و با فعال شدن کارگروه ناجا این روند شتاب بیشتری خواهد گرفت.

وی ارزش‌های دفاع مقدس را از مهم‌ترین ارزش‌های اجتماعی در جامعه دانست و بیان داشت: نیروی انتظامی یکی از ارگان‌های است که می‌تواند با تداوم راه شهدا مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشند.

معاون نیروی انسانی فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس را امری ضروری دانست و از راه‌اندازی سامانه ایثارگران در نیروی انتظامی خبر داد و عنوان کرد: نسبت به ثبت و ضبط سوابق ایثارگران در این سامانه اقدام می‌شود.

زنگویی بازدیدهای مستمر از خانواده شهدا و اقدامات حمایتی و برگزاری یادواره های شهدا را از مهم‌ترین برنامه‌ها در سال جاری ذکر و تبیین کرد: طرح وکیل‌الشهدا در استان خراسان‌جنوبی برنامه‌ریزی و اجرا می‌شود که براساس آن هر یک از کارکنان ناجا در ماه از یک خانواده شهید بازدید و در جهت رفع مشکلات آنان اقدام می‌کند و با توجه به موفق بودن این طرح، به سایر استان‌ها تعمیم داده شده است.

گفتنی است؛ در پایان این مراسم سرهنگ «محمد دشت‌آرا» به‌عنوان مسئول کارگروه ناجا در اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان‌جنوبی معرفی شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه