شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1399] سردار شهید علی‌اصغر بَرغَمَدی؛
[5 / 11 / 1399] شهید مدافع حرم علی سعد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه خبر داد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفط آثار دفاع مقدس قزوین؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگرا ...
[5 / 11 / 1399] بیانیه اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به ...
[5 / 11 / 1399] معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و‌ پرورش کردستان؛
[5 / 11 / 1399] مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع م ...

 

کدخبر: 77023
تاریخ انتشار: 12 آذر 1399 _16:09:53
شهدا به ما و خداوند به شهدا عزت می‌دهد

حسین پرتو افشان گفت: شهدا به ما و خداوند به شهدا عزت می‌دهد و همین شد که امروز با وجود هوای نه چندان مساعد در اهواز شاهد برگزاری مراسم باشکوهی برای شهدای گمنام عزیز بودیم.

تا شهدا؛ سرگرد پاسدار «حسین پرتو افشان» مسئول شهدای گمنام اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان امروز در حاشیه مراسم خاکسپاری پیکر مطهر 2 شهید گمنام در شرکت فولاد خوزستان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهدا اظهار داشت: حضور سربلند شرکت فولاد خوزستان در دوران دفاع مقدس، سازندگی و بسترهای اجتماعی بهانه ای شد تا فضای این شرکت را به بوی بهشتی 2 شهید گمنام معطر کنیم.

 

شهدا به ما و خداوند به شهدا عزت می‌دهد

 

وی افزود: درخواست های مکرر مدیران و پرسنل این شرکت و همچنین ساخت یادمان در محوطه ورودی این شرکت و جمعیت بالای شاغلین در این بستر اقتصادی، زمینه را برای مراسم تشییع و تدفین این شهدای گرانقدر مهیا کرد.

پرتو افشان گفت: رویکرد ما نسبت به واگذاری شهدای گمنام تغییر کرده است و تمام تلاش خود را خواهیم کرد که شان و منزلت این شهدا از همه جوانب لحاظ و حفظ شود و خدا را شکر که در مجموعه فولاد خوزستان همه موارد مطرح و مصوب شده به بهترین شکل ممکن به انجام رسید و نتیجه این شد که کارکنان خدوم این شرکت بزرگ اقتصادی امروز افتخار میزبانی از 2 شهید گمنام را به دست آوردند.

وی در پایان تصریح کرد: شهدا به ما و خداوند به شهدا عزت می دهد و همین شد که امروز با وجود هوای نه چندان مساعد در اهواز شاهد برگزاری مراسم باشکوهی برای شهدای گمنام عزیز بودیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه