شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[27 / 10 / 1399] شهید سیدهادی مشتاقیان؛
[27 / 10 / 1399] شهید محمدعلی فتاحی اردکانی؛
[27 / 10 / 1399] سردار شهید احمد کاظمی؛
[26 / 10 / 1399] نگاهی به کتاب «تسخیر ...»؛
[26 / 10 / 1399] یکی از رزمندگان لشکر ۸ نجف اشرف روایت کرد؛
[26 / 10 / 1399] مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه عاشورا؛
[26 / 10 / 1399] به یاد شهید داود مایلی،برادر سردار شهید حاج احم ...
[26 / 10 / 1399] امام جمعه الیگودرز؛
[27 / 10 / 1399] معرفی کتاب؛
[27 / 10 / 1399] در مراسم تشییع شهید گمنام در «مرآپش نزاجا» مطرح ...
[27 / 10 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس قم در گفت‌وگو با دفاع ...

 

کدخبر: 76984
تاریخ انتشار: 11 آذر 1399 _19:16:07
برگزاری جشنواره «قصه‌گویی» با محوریت نام و یاد شهدا و هشت سال دفاع مقدس

«عباس ملازینلی» رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با اشاره به برگزاری کنگره شهدای استان یزد گفت: ین جشنوراه نیز در راستای تببین سیره شهدا و افتخار آفرینی‌های رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس ویژه کودک و نوجوانان طرح‌ریزی شده است.

تا شهدا؛ «عباس ملازینلی» معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد، امروز، ۱۱ آذرماه در گفت‌وگو با خبرنگاران با اشاره به برگزاری آیین اختتامیه کنگره بزرگداشت ۴هزار شهید دارالعباده و دارالعلم استان در اسفندماه سال جاری اظهار کرد: این سازمان در راستای رسالت‌های فرهنگی خود مسئولیت اجرایی کمیته فرهنگی این کنگره را عهده‌دار است.

وی با بیان اینکه از مدت‌ها قبل برای اجرای برنامه‌های قوی از بعد محتوایی و جذاب از بعد اجرایی برنامه‌ریزی کرده‌ایم گفت: این سازمان با همکاری سایر نهاد‌های فرهنگی تلاش می‌کند تا برنامه‌هایی در خور و شان نام و یاد شهدای گرانقدر استان برنامه‌ریزی و برگزار کند.

ملازینلی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، ورزشی و گردشگری شهر در این کنگره امری مورد توجه است افزود: در شش ماهه دوم سال جاری موضوعیت و نقش شهدا بخشی از رویکرد ما در اجرای رویداد‌های فرهنگی بوده است و این روند تا پایان سال به طور ویژه ادامه خواهد داشت.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد با اشاره به برگزاری جشنواره «خش‌دلانه ۲» تاکید کرد: با توجه به نظر کمیته فرهنگی مقرر شد بخشی از این جشنواره نیز به موضوع طنز در جبهه‌های حق علیه باطل اختصاص یابد که امیدواریم آثار فاخری در این زمینه از سوی جوانان طنزپرداز یزدی تولید و به جشنواره ارائه شود.

وی به افتتاح خانه سرود بسیج یزد اشاره و تصریح کرد: در هفته گذشته این مهم با حضور مقامات استان شروع به فعالیت کرد و به صورت همزمان اجرای سرود‌های حماسی را در محلات یزد به دنبال داشت.

وی به برگزاری جشنواره «قصه‌گویی» با محوریت نام و یاد شهدا و روایت‌های هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: این جشنوراه نیز در راستای تببین سیره شهدا و افتخار آفرینی‌های رزمندگان در سال‌های دفاع مقدس ویژه کودک و نوجوانان طرح‌ریزی شده است.

معاون فرهنگی شهرداری یزد با اشاره به اینکه نقش شهدا در جامعه کنونی و آرامش و امنیت کشور غیر قابل انکار است بیان کرد: شناخت جایگاه ویژه شهدا به جوانان و نوجوانان امری است که در برنامه‌های کمیته فرهنگی نقش محوری دارد و این مهم قرار است با رویکرد‌ها و ابزار‌های نوین اطلاع‌رسانی به آنان منتقل شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه