شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 10 / 1399] سردار شهید حسن علیپور؛
[30 / 10 / 1399] طلبه شهید محمد مهدی جلیلی؛
[30 / 10 / 1399] امیر شهید «محمدجعفر نصراصفهانی»؛
[30 / 10 / 1399] در حاشیه همایش بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دف ...
[30 / 10 / 1399] در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارز ...
[30 / 10 / 1399] در همایش سراسری مدیران بنیاد حفظ آثار و نشر ارز ...
[1 / 11 / 1399] مسئول امور روحانیت اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس ...
[1 / 11 / 1399] فرازی از وصیت‌نامه شهید «غلامعلی هنانیان»؛

 

کدخبر: 76884
تاریخ انتشار: 9 آذر 1399 _19:11:59
آسمان پایتخت دفاع مقدس منور به حضور نورانی شهدا می‌شود

سردار «عباس یوسفی» گفت: پس از درخواست‌های مکرر بسیاری از شهرها، روستاها و مناطق مختلف استان خوزستان برای افتخار میزبانی از شهدای گمنام، جغرافیای پایتخت دفاع مقدس دیگر بار منور به حضور نورانی شهدا خواهد شد.

تا شهدا؛ سردار «عباس یوسفی» مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان امروز از ورود پیکر مطهر 6 شهید گمنام به خوزستان خبر داد و اظهار داشت: جغرافیای پایتخت دفاع مقدس دیگر بار منور به حضور نورانی شهدا می‌شود.

 

آسمان پایتخت دفاع مقدس منور به حضور نورانی شهدا می‌شود

 

وی افزود: پس از درخواست‌های مکرر بسیاری از شهرها، روستاها و مناطق مختلف استان خوزستان برای افتخار میزبانی از شهدای گمنام  موفق شدیم مجوز تشییع و تدفین 6 شهید گمنام را در 3 نقطه بگیریم.

یوسفی گفت: پیکر مطهر شهدا عصر امروز با استقبال مسئولان ارشد استان و البته رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی وارد فرودگاه بین‌المللی اهواز شده و سپس جهت تشییع و تدفین به مکان‌های مد‌نظر تحویل داده می شوند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس خوزستان افزود: رنگ و بوی مطهر شهدا هیچ وقت از آسمان خوزستان پر نکشید و مردم ولایی و انقلابی ما به هر بهانه و در قالب‌های مختلف همیشه یاد و خاطره شهدا را گرامی داشته و می‌دارند.

وی تصریح کرد: به امید پروردگار و عنایت شهدا با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی نسبت به انجام مراسم تشییع و تدفین شهدا در شرکت فولاد خوزستان، گروه ملی صنعتی فولاد ایران و گروه توپخانه 64 الحدید به بهترین شکل ممکن عمل خواهیم کرد.

یوسفی متذکر شد: زمان، مکان و شیوه چگونگی تشییع و تدفین 6 شهید گمنام بزودی از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی خواهد شد ضمن اینکه از تجمع و اجرای مراسم به صورت عمومی معذوریم.

ابزار هدایت به بالای صفحه