شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1399] سردار شهید علی‌اصغر بَرغَمَدی؛
[5 / 11 / 1399] شهید مدافع حرم علی سعد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه خبر داد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفط آثار دفاع مقدس قزوین؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگرا ...
[5 / 11 / 1399] بیانیه اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به ...
[5 / 11 / 1399] معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و‌ پرورش کردستان؛
[5 / 11 / 1399] مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع م ...

 

کدخبر: 76830
تاریخ انتشار: 8 آذر 1399 _13:20:16
ترور شهید «محسن فخری‌زاده» برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی است

«حسین خسروی‌اسفزار» رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی با ارسال پیامی شهادت دکتر «محسن فخری‌زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.

تا شهدا؛ «حسین خسروی‌اسفزار» رئیس مجمع نمایندگان خراسان‌جنوبی با ارسال پیامی شهادت دکتر «محسن فخری‌زاده» رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع را تسلیت گفت.

 

ترور شهید «محسن فخری‌زاده» برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی است

 

متن پیام بدین شرح است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین                                        

مِنَ الْمُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَیٰ نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا

خبر شهادت مجاهد عرصه جهاد علمی و خودکفایی، دکتر «محسن فخری‌زاده» سخت و جانکاه است. آنچه که امروز رخ داد، برگ دیگری از اسناد جنایت تروریسم دولتی است که رژیم صهیونیستی با افتخار خودش را پرچم‌دار آن می‌داند.

ترور این دانشمند بزرگ نقشه دشمنان مردم ایران در جلوگیری از پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی را برملأ ساخت و بار دیگر ثابت کرد که خونخواران صهیونیست و جنگ‌طلبان آمریکایی در مسیر ضربه زدن به پیشرفت کشور عزیزمان از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کنند.

جوانان دانشمندی که درمسیر، فخری‌زاده‌ها، علی‌محمدی‌ها، رضایی‌نژادها، احمدی‌روشن‌ها و شهریاری‌ها در عرصه علم و دانش در حال فعالیت هستند، نخواهند گذاشت تا عَلم عِلم و دانش بر زمین بماند و به اذن الهی، این پرچم را بر قله افتخار نصب خواهند کرد.

اینجانب ضمن تسلیت این حادثه به مقام معظم رهبری،‌ جامعه علمی کشور، همکاران، خانواده این شهید گرانقدر و مردم متدین ایران اسلامی و طلب صبر و شکیبایی برای خانواده این شهید عالی مقام، از خداوند متعال برای روح بلند ایشان علودرجات را مسلت می‌کنم.

ابزار هدایت به بالای صفحه