شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 11 / 1399] رئيس بنياد شهید منطقه سه مشهد خبر داد؛
[8 / 11 / 1399] شهیده سیده سلطنت حمیدتبار؛
[8 / 11 / 1399] روایتی از مادران و همسران شهدای مازندران؛
[7 / 11 / 1399] شهید ابراهیم تبریزی؛
[7 / 11 / 1399] شهردار شریف آباد؛
[7 / 11 / 1399] سردار شهید علیرضا نعمانی؛
[7 / 11 / 1399] معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ؛
[8 / 11 / 1399] به روایت مادر سه شهید ابرکوهی؛
[7 / 11 / 1399] شهید «محمد یاوری‌ثانی»؛

 

کدخبر: 76745
تاریخ انتشار: 5 آذر 1399 _17:12:21
یادواره ۲۵ شهید دانش آموز شهرستان دیر برگزار شد

یادواره ۲۵ شهید دانش آموز شهرستان دیر با عنوان طرح "لاله های روشن "به صورت مجازی با حضور مدیران مدارس و تشکل های دانش آموزی برگزار شد.

تا شهدا؛ امام جمعه دیر روز چهارشنبه در این آیین با تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد امام راحل و شهدا گفت: گرامیداشت یاد شهیدان نشانگر آن است که مسئولان ما دارای فکر بسیجی هستند.

حجت الاسلام سید علی حسینی افزود:تجلیل از شهدا نشان دهنده عشق به شهید و شهادت و حرکت در راه ایثار و شهادت است.

وی با بیان اینکه شهدا بر گردن همه ما حق دادند گفت: عزت، سلامت و امنیت ما در گرو ایثارگری شهدا و این کمترین ادای حقی است که ما می توانیم در حق شهدا انجام دهیم.

حسینی  با اشاره به اینکه تا زمانی که پایبند به ارزش های دینی خود هستیم دشمن داریم  افزود: دشمن به روش های مختلف در حال جنگ با ما است و باید فرهنگ شهادت طلبی در جامعه زنده نگه داریم.

فرمانده سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر نیز در آیین با تبریک پنجم آذر سالروز تاسیس بسیج  گفت: فلسفه وجود بسیبج مردم داری است و امروز باید قدردان بسیجیان باشیم.

سرهنگ ‌پاسدار ایرج سلیمانی اظهارداشت: بصیرت، اخلاص و عمل به هنگام سه شاخصه مهم بسیجی است و باید با تکریم خانواده شهدا ادامه دهنده یاد شهدا باشیم.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دیر نیز در این آیین گفت: به برکت خون شهدا انقلاب اسلامی در جهان می درخشد.

احمد عبدالله زاده افزود: دشمنان می خواهند محیط های آموزشی و علمی، از یاد و خاطره شهدا خالی باشد اما هوشیاری فرهنگیان و دانش آموزان، فضاهای علمی و آموزشی ما با یاد و خاطره شهدا خواهد درخشید.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان دیر گفت: دانش آموز محوری یکی از شاخصه های مهم برگزاری یادواره شهدای دانش آموزی است.

اسماعیل مختارزاده اظهارداشت: این یادواره در ۲۵ آموزشگاه و با محوریت فضای مجازی و با حضور و مشارکت فعال فرهنگیان ،دانش آموزان و تشکل های دانش آموزی در این شهرستان برگزار می شود.

ابزار هدایت به بالای صفحه