شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 11 / 1399] رئيس بنياد شهید منطقه سه مشهد خبر داد؛
[8 / 11 / 1399] شهیده سیده سلطنت حمیدتبار؛
[7 / 11 / 1399] شهید ابراهیم تبریزی؛
[8 / 11 / 1399] روایتی از مادران و همسران شهدای مازندران؛
[7 / 11 / 1399] شهردار شریف آباد؛
[7 / 11 / 1399] معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری ؛
[8 / 11 / 1399] به روایت مادر سه شهید ابرکوهی؛
[7 / 11 / 1399] سردار شهید علیرضا نعمانی؛
[7 / 11 / 1399] شهید «محمد یاوری‌ثانی»؛

 

کدخبر: 76744
تاریخ انتشار: 5 آذر 1399 _17:11:35
شهید سلیمانی نتیجه تفکر بسیجی است

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی استان کرمان با اشاره به اینکه سپهبد شهید سلیمانی با روحیه بسیجی خدمات زیادی را به کشور و مسلمانان ارائه کرد گفت: وجود و رویکرد این شهید بزرگوار نتیجه تفکر بسیجی بود.

تا شهدا؛ حجت الاسلام محمد قاسمی زاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگاری با اشاره به منش و تفکر بلند امام خمینی (ره) افزود: امام راحل (ره) در آذرماه ۱۳۵۸ ضرورت تشکیل مدرسه عشق یا همان بسیج مستضعفان را اعلام کرد.

 

شهید سلیمانی نتیجه تفکر بسیجی است

 

وی با بیان اینکه هفته بسیج فرصتی برای تجدید میثاق با آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی، امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی است تصریح کرد: هفته بسیج یادآور فداکاری و از خودگذشتگی‌های غیورمردان و رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی کرمان ادامه داد: برکات شجره طیبه بسیج در بحران‌ های سال‌های اول پیروزی انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و بحران های مختلف به وضوح دیده می شود.

وی با اشاره به اینکه تشکیل بسیج به دلیل جهان بینی و تدبیر بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران رقم خورد تصریح کرد: این فرمان امام راحل (ره) نیروهای مردمی را به صحنه آورد.

حجت الاسلام قاسمی زاده تصریح کرد: بسیج ظرفیتی عظیم و قابل توجه برای خدمت به میهن اسلامی و پیشبرد اهداف نظام و انقلاب در همه ابعاد به شمار می رود.

بسیج ظرفیتی منحصر بفرد است 

وی تاکید کرد: با بهره گیری از ظرفیت های ناتمام بسیج می توان اقدامات تاثیرگذاری را در جامعه انجام داد و اکنون نیز این حضور در شرایط شیوع ویروس کرونا خود را نشان داده است.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی گفت: نیروهای جهادی بسیج در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا اقدامات تاثیرگذاری انجام داده اند.

وی با بیان اینکه هر زمانی از ظرفیت بسیج به درستی بهره گرفته شده موفق بوده ایم افزود: فراگیری یکی از ظرفیت های بسیج است لذا این تشکل مردمی اکنون به منظور حفظ سلامت جامعه و کمک به اقشار آسیب دیده در شرایط فعلی به صورت فراگیر وارد عمل شده است./ایرنا

ابزار هدایت به بالای صفحه