شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1399] سردار شهید علی‌اصغر بَرغَمَدی؛
[5 / 11 / 1399] شهید مدافع حرم علی سعد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه خبر داد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفط آثار دفاع مقدس قزوین؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگرا ...
[5 / 11 / 1399] بیانیه اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به ...
[5 / 11 / 1399] معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و‌ پرورش کردستان؛
[5 / 11 / 1399] مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع م ...

 

کدخبر: 76739
تاریخ انتشار: 5 آذر 1399 _14:07:55
هدف اصلی چاپ این کتاب شناساندن شهدای شهر باسمنج است

«حامد شب‌خیز» گفت: کتاب «ستارگان مسیر بهشت» خاطرات، حماسه، زندگی‌نامه و همچنین وصیت‌نامه 64 شهید شهر باسمنج را شرح داده و هدف اصلی از چاپ آن، معرفی و شناساندن شهدای این شهر است.

تا شهدا؛ «حامد شب‌خیز» مسئول بسیج هنرمندان سپاه عاشورای آذربایجان‌شرقی در گفت‌وگو با خبرنگاری در آذربایجان‌شرقی درخصوص رونمایی از کتاب «ستارگان مسیر بهشت» اظهار داشت: از مدت‌ها قبل به دنبال نوشتن کتابی درباره شهدای شهر باسمنج بودم که به مدد الهی توانستیم شهدای والامقام این شهر را در قالب این کتاب معرفی کرده و در هفته بسیج از آن رونمایی کنیم.

 

هدف اصلی چاپ این کتاب شناساندن شهدای شهر باسمنج است

 

وی ادامه داد: در این کتاب شرح خاطرات، حماسه، زندگی‌نامه و همچنین وصیت‌نامه 64 شهید شهر باسمنج گنجانده شده است که علاقه‌مندان به کتاب‌های شهدا و دفاع مقدس می‌توانند برای شناخت هر چه بیشتر شهدای باسمنج کتاب فوق را مطالعه کنند.

نویسنده کتاب «ستارگان مسیر بهشت» تصریح کرد: اثر فوق با حمایت شهرداری باسمنج توسط انتشارات «حکیم نظامی» در 220 صفحه در آذرماه سال‌جاری به چاپ رسیده است.

مسئول بسیج هنرمندان سپاه عاشورا در پایان هدف از چاپ کتاب «ستارگان مسیر بهشت» را ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه خصوصا بین جوانان و نوجوانان عزیز و همچنین معرفی و شناساندن شهدای شهر باسمنج عنوان کرد.

گفتنی است؛ این کتاب با حضور حجت‌الاسلام «سید محمدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه تبریز و همچنین جمعی از خانواده معزز شهدا و ایثارگران در مزار شهدای شهر باسمنج در هفته بسیج سال‌جاری رونمایی شد.

/دفاع‌پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه