شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 11 / 1399] سردار شهید علی‌اصغر بَرغَمَدی؛
[5 / 11 / 1399] شهید مدافع حرم علی سعد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس کرمانشاه خبر داد؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل حفط آثار دفاع مقدس قزوین؛
[5 / 11 / 1399] مدیرکل کمیسیون پزشکی بنیاد شهید و امور ایثارگرا ...
[5 / 11 / 1399] بیانیه اداره‌کل حفظ آثار دفاع مقدس مازندران به ...
[5 / 11 / 1399] معاون پرورشی و فرهنگی آموزش‌ و‌ پرورش کردستان؛
[5 / 11 / 1399] مسئول نشر آثار و ارزش‌های مشارکت زنان در دفاع م ...

 

کدخبر: 76711
تاریخ انتشار: 4 آذر 1399 _22:10:19
شما را به صبر و پاکدامنی سفارش می‌کنم

شهید نریمان حقى زاده در وصیت‌نامه خود آورده است: خواهرانم شما را به پاکدامنى و صبر و بردبارى و تحمل زینب‌گونه وصیت مى‌کنم.

تا شهدا؛ شهید شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

 

شما را به صبر و پاکدامنی سفارش می‌کنم

 

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها،‌ شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت... «برگ سبزی، تحفه درویش»، «تا چه قبول افتد و چه در نظر آید».

تبرک لحظاتمان با شهید نریمان حقى‌زاده:

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود بر شهداى صدر اسلام تاکنون و با سلام و درود بی‌پایان بر پیر جماران رهبر شیعیان جهان آن احیاء‌کننده اسلام و رهرو راستین حسین(ع)؛ امام خمینى.

عزیزان تا خون در بدن دارید از انقلاب و امام خمینى دست برندارید زیرا زنده بودن مجدد خود و ملت ایران را مدیون این رهبریت هستیم زیرا ما در زمان رژیم ستمشاهی مرده بودیم و در گناه و شرک فرو رفته بودیم و دست به سینه امپریالیسم شرق و غرب بودیم تا اینکه پیرجماران ما را بیدار کرد.

حال جهانخواران دنیا تحمل این بیدار شدن ما را ندارند زیرا به ضرر آنهاست پس به هر نحوی که شده و با هزاران سلاح مرگبار ما را می‌ترسانند اما دشمنان بدانند ما درس‌آموخته مکتب سیدالشهدا و فرزند برومند خمینی کبیر هستیم که شهادت آغاز زندگى برای ماست.

تمام شهدای این سرزمین این راه آگاهانه برگزیده‌اند و اگر صد جان در بدن داشته باشند آن را مجدد در راه اهداف جمهورى اسلامى ایران اهدا خواهند کرد، جان ما در برابر هدف‌هاى انقلاب به اندازه گاهى ارزش ندارد.

پدر و مادر هرگز در مرگ من گریه و زارى نکنند چراکه من به مهمانى خدا مى‌روم. مرا حلال کنید و از خطاهای من بگذرید.

خواهرانم شما را به پاکدامنى و صبر و بردبارى و تحمل زینب‌گونه وصیت مى‌کنم.

ابزار هدایت به بالای صفحه