شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 5 / 1400] ماجرای عملیات بعد از پذیرش قطعنامه؛
[2 / 5 / 1400] عبرت‌های عملیات رمضان از نگاه شهید صیاد شیرازی؛
[2 / 5 / 1400] «پسر خندان»؛ لقب همسایه‌ها برای شهید کاظمی؛
[2 / 5 / 1400] زندگینامه شهید رمضان رحیمی حسن پور؛
[2 / 5 / 1400] در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد؛
[2 / 5 / 1400] به مناسبت پرواز جاودانه شهید دوران؛

 

کدخبر: 76136
تاریخ انتشار: 9 آبان 1399 _20:34:50
پیام تسلیت حجت‌الاسلام «محمدحسنی» در پی شهادت سرکار خانم «حکیمه شب‌روا»

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش، با صدور پیامی شهادت سرکار خانم «حکیمه شب‌روا» از پرستاران بیمارستان سیدالشهداء (ع) نیروی دریایی ارتش در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا را تسلیت گفت.

تا شهدا؛ حجت‌الاسلام «عباس محمدحسنی» رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران، در پی شهادت سرکار خانم «حکیمه شب‌روا» از پرستاران بیمارستان سیدالشهداء (ع) نیروی دریایی ارتش در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا، پیام تسلیتی صادر کرد.
 
متن کامل این پیام بدین شرح است:
«بسم الله الرحمن الرحیم

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاسَ جَمِیعًا

بار دیگر شیرزنی از سربازان و پرستاران عرصه سلامت، در خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا، خلعت شهادت پوشید و در هنگامه‌ای که مدافعان غیور سلامت دل به میدان نبرد سپرده‌اند، فرزندان میهن در جامعه خدوم و پرتلاش بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران با جد و جهدی مثال‌زدنی، با همه سختی‌ها و تعب ناشی از حجم بالای بیماران با همه توش و توان در پی درمان هم‌میهنان خویش از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند.

کوشش‌های همکاران عالی‌قدر در مجموعه بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران که با شایستگی تمام در خط اول مبارزه با کرونا موفق بوده‌اند، نمونه‌ای از تلاش جهادی و مصداق بارز آیه «هر کس نفسی را زنده نماید گویا همه بشریت را زنده نموده است» می‌باشد.

شهادت سرکار خانم «حکیمه شب‌روا» که زینب‌وار، پرتلاش و از خود گذشته تا پای جان برای نجات جان هم‌نوعانش ایستاد و از هیچ کوششی دریغ نکرد را به خانواده محترم ایشان، جامعه معزز بهداشت و درمان ارتش و خصوصاً همکارانشان در نیروی دریایی تسلیت عرض می‌نمایم.

امیدوارم خداوند متعال، روح آن پرستار شهید را به پاس آرامشی که همواره به دیگران هدیه می‌داد در آغوش امن و آرام حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) به شادمانی ابدی مهمان فرماید.

برای آن شهیده سعیده رحمت واسعه الهی و برای خانواده گرامی صبر و بردباری مسئلت دارم.

عباس محمدحسنی
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران»

ابزار هدایت به بالای صفحه