شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[2 / 5 / 1400] ماجرای عملیات بعد از پذیرش قطعنامه؛
[2 / 5 / 1400] عبرت‌های عملیات رمضان از نگاه شهید صیاد شیرازی؛
[2 / 5 / 1400] «پسر خندان»؛ لقب همسایه‌ها برای شهید کاظمی؛
[2 / 5 / 1400] زندگینامه شهید رمضان رحیمی حسن پور؛
[2 / 5 / 1400] در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد؛
[2 / 5 / 1400] به مناسبت پرواز جاودانه شهید دوران؛

 

کدخبر: 76123
تاریخ انتشار: 9 آبان 1399 _13:39:14
مادران شهدا اسوه‌های واقعی گذشت و ایثار هستند

«هدایت مظلومی» در پیامی گفت: مادران شهدا که عزیزترین هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، اسوه‌های واقعی گذشت و ایثار هستند.

تا شهدا؛ «هدایت مظلومی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در پی درگذشت مادر صبور سرداران شهید «علیرضا و حمیدرضا نوبخت» پیام تسلیتی را صادر کرد.

در این پیام آمده است:

«انا لله و انا الیه راجعون

خانواده معظم سرداران شهید نوبخت

سلام علیکم

شهادت هنر مردان خداست و افتخاری بزرگ، اما والاتر از آن، هنر پدران و مادران بزرگوار و عزیزی است که با تقدیم فرزندان برومند و رشید و مومن خویش، برای اسلام و ایران افتخاری ماندگار آفریدند.

مادران شهدا که عزیزترین هستی خود را برای دفاع از اسلام و انقلاب اسلامی فدا کردند، اسوه‌های واقعی گذشت و ایثار هستند که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (ع) و با تأسی به سیره حضرت صدیقه کبری، فاطمه زهرا (س)، فرزندان شجاع و با ایمان تربیت و در دفاع از ارزش‌ها، تقدیم ایران اسلامی کردند.

رجاء واثق دارم، نام نیک آن مادر مومن و فداکار که در دامان پرمهر و محبت خود با تمسک به آموزه‌های قرآنی و فاطمی، فرزندانی مجاهد، ایثارگر و عاشورایی تربیت کرد، برای همیشه در تاریخ این سرزمین زنده و جاوید خواهد بود.

درگذشت ام‌الشهدا حاجیه خانم «حلیمه بانکی» مادر صبور سرداران شهید «علیرضا و حمیدرضا نوبخت» را به ساحت مقدس حضرت ولی‌عصر (عج)، مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)، جامعه معزز ایثارگری خاصه بیت شریف و مکرم شهیدان گرانقدر نوبخت تسلیت عرض نموده، برای آن بانوی مومنه و فاضله رحمت واسعه الهی و هم‌نشینی با حضرت صدیقه طاهره (س) و فرزندان شهیدش و برای بازماندگان، صبر و بردباری مسألت دارم.»

ابزار هدایت به بالای صفحه