شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 9 / 1399] خبرنگار شهید حاج مسعود جان‌نثاری,
[7 / 9 / 1399] شهید مدافع سلامت سید محمد موسوی؛
[7 / 9 / 1399] سرلشکر باقری در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای؛
[8 / 9 / 1399] معرفی شهدای مدرسه زینبیه؛
[8 / 9 / 1399] وزیر دفاع در جمع خبرنگاران؛
[7 / 9 / 1399] سرلشکر سلامی در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای؛

 

کدخبر: 76096
تاریخ انتشار: 8 آبان 1399 _15:11:12
سربلندی کشور مرهون ازخودگذشتگی شهداست/ رفع مشکلات خانواده شهدا اولویت ناجا است

سردار محمدعلی نوری‌نژاد با بیان اینکه تکریم خانواده شهدا بر همگان واجب است، گفت: بایستی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال این مفاهیم ارزشمند به نسل جوان بیش از پیش تلاش و از هیچ کوششی فروگذار نکنیم.

تا شهدا؛ سردار «محمدعلی نوری‌نژاد» معاون هماهنگ‌کننده ناجا در دیدار با خانواده معزز شهید «سیروس میرابراهیمی» شهدا را مایه عزت و افتخار و از سرمایه‌های گران‌بهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست و اظهار داشت: امروز سربلندی و عزت ایران اسلامی مرهون ایثار، جانفشانی، از خودگذشتگی دلیرمردانی است، که امنیت و آسایش را برای مردم در دفاع از جان، مال و ناموس ملت شریف ایران به ارمغان آورده‌اند.

 

سربلندی کشور مرهون ازخودگذشتگی شهداست

 

وی با بیان اینکه تکریم خانواده شهدا بر همگان واجب است، ادامه داد: بایستی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال این مفاهیم ارزشمند به نسل جوان بیش از پیش تلاش و از هیچ کوششی فروگذار نکنیم به گونه‌ای که جوانان امروز، سیره و منش شهدای گرانقدر را در رأس امورات خود قرار دهند و به سجایای اخلاقی شهدا تأسی کنند.

معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: دیدار با خانواده شهدا توفیق الهی است که نصیب ما شده، ما نیز باید قدردان خانواده‌های معزز شهدای والامقام و ادامه‌دهنده راه شهیدان گرانقدری باشیم که با ایثارگری و گذشت و بدون هیچ چشمداشتی، جان خود را برای دفاع از خاک این مرز و بوم در طبق اخلاص گذاشتند و اجازه ندادند، هیچ قدرتی فکر تجاوز و تعدی به ایران اسلامی را داشته باشد.

سردار نوری‌نژاد خاطرنشان کرد: صبوری و استقامت خانواده‌های گرانقدر شهدا را ارج می‌نهیم؛ ان‌شاءالله بتوانیم راه امام خمینی (ره) و شهدا را ادامه دهیم و شرمنده این عزیزان نباشیم؛ بر خود وظیفه می‌دانیم که رسیدگی به امور خانواده شهدا را اولویت قرار دهیم و از هیچ کوششی برای رفع مشکلات آن‌ها دریغ نخواهیم کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه