شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[12 / 9 / 1399] شهید مدافع حرم محرمعلی مرادخانی؛
[12 / 9 / 1399] وصیت‌نامه شهید احمد اکبرپور؛
[12 / 9 / 1399] وصیتنامه شهید «یدالله دموخ»؛
[13 / 9 / 1399] مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور؛
[12 / 9 / 1399] شهید عادل چگینى؛
[13 / 9 / 1399] معرفی کتاب؛
[12 / 9 / 1399] مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی؛
[13 / 9 / 1399] مسئول دفتر حفظ آثار دفاع مقدس شهرستان تنکابن خب ...
[13 / 9 / 1399] شهید علی‌اکبر حسین‌پور؛
[13 / 9 / 1399] شهید بهروز ترکاشوند؛
[12 / 9 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی؛

 

کدخبر: 75979
تاریخ انتشار: 5 آبان 1399 _13:36:01
اجرای پویش «لبخند رضایت» در خراسان‌ جنوبی

مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی از اجرای پویش سراسری «لبخند رضایت» در ادامه طرح مواسات و همدلی در استان خبر داد و گفت: پویش سراسری «کمک مؤمنانه» با نام «لبخند رضایت» در دو فصل پاییز و زمستان با مشارکت آموزش‌ و پرورش و سازمان بسیج فرهنگیان استان برگزار می‌شود.

تا شهدا؛ سرهنگ «علی قاسمی» مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی در بیرجند با اشاره به طرح سراسری پویش «لبخند رضایت»، اظهار داشت: این طرح ملی با هدف کمک به کاهش بخشی از مشکلات آسیب‌دیدگان ناشی از بیماری کرونا و افراد نیازمند همزمان با سراسر کشور در استان خراسان‌ جنوبی اجرا می‌شود.

وی گفت: پویش سراسری «لبخند رضایت» در ادامه طرح مواسات و همدلی برگزار می‌شود و بسیج فرهنگیان و بسیج دانش‌آموزی کشور در این پویش نقش بسیار مهمی را ایفا می‌کنند.

 

اجرای پویش «لبخند رضایت» در خراسان‌ جنوبی

 

مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی از اعلام آمادگی ۴۳ هزار و ۲۶۹ دانش‌آموز و فرهنگی استان برای مشارکت در این پویش خبر داد و افزود: پویش سراسری «کمک مؤمنانه» با نام «لبخند رضایت» در دو فصل پاییز و زمستان با مشارکت آموزش‌ و پرورش و سازمان بسیج فرهنگیان برگزار می‌شود.

قاسمی در خصوص راه‌های مشارکت در این پویش، خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این طرح می‌توانند کمک‌های نقدی خود را به شماره ‌حساب ۱۸۱۳۷۵۸۶۰۶۰۶۲۰۳۳۵ یا شماره کارت ۶۲۷۳۸۱۱۱۳۳۷۱۷۶۰۰ به نام پیشگامان جهادی واریز کنند.

وی اضافه کرد: فرهنگیان بسیجی استان دوشادوش سایر جهادگران عرصه سلامت خالصانه و عاشقانه در لبیک به فرمان ولی امرشان رهبر معظم انقلاب اسلامی در خدمت به مردم برای مقابله با بیماری کرونا در صحنه هستند.

مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی در خصوص نقش بسیج فرهنگیان در بحران همه‌گیری کرونا، گفت: حضور در غربالگری‌های ورودی شهرها، کمک به ضدعفونی مدارس و ادارات، کمک به کادر درمان، توزیع اقلام بهداشتی و رزمایش مواسات از عرصه‌های خدمت‌رسانی فرهنگیان در بحران کرونا است.

قاسمی با بیان اینکه همکاری سازمان بسیج فرهنگیان استان با اداره‌کل آموزش و پرورش استان برای جلوگیری از شیوع کرونا از همان ابتدا شکل گرفت، افزود: گروه‌های جهادی فرهنگیان بسیجی با همکاری ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها در حوزه توزیع اقلام بهداشتی، ضدعفونی اماکن پرتردد شهری، آموزشی، مدارس مشارکت قابل توجهی داشته‌اند.

وی متذکر شد: معلمان در ایام همه‌گیری ویروس کرونا به‌صورت میدانی و فعالیت در پیام‌رسان‌های مختلف، آموزش دانش‌آموزان را به پیش می‌برند و این نشان از جهادی و بسیجی بودن معلمان است که به معنای واقعی یک حرکت بسیجی و جهادی است.

ابزار هدایت به بالای صفحه