شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 9 / 1399] خبرنگار شهید حاج مسعود جان‌نثاری,
[7 / 9 / 1399] شهید مدافع سلامت سید محمد موسوی؛
[7 / 9 / 1399] سرلشکر باقری در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای؛
[8 / 9 / 1399] معرفی شهدای مدرسه زینبیه؛
[8 / 9 / 1399] وزیر دفاع در جمع خبرنگاران؛
[7 / 9 / 1399] سرلشکر سلامی در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای؛
[8 / 9 / 1399] معاون روابط عمومی و فرهنگی وزارت دفاع خبر داد؛

 

کدخبر: 75945
تاریخ انتشار: 3 آبان 1399 _22:51:45
«گلستان یازدهم» برای سی‌وسومین‌بار گل داد

کتاب «گلستان یازدهم» نوشته بهناز ضرابی‌زاده شامل خاطرات همسر شهید چیت‌سازیان توسط انتشارات سوره مهر به چاپ سی‌وسوم رسید.

تا شهدا؛ کتاب «گلستان یازدهم» نوشته بهناز ضرابی‌زاده شامل خاطرات همسر شهید چیت‌سازیان، به‌تازگی توسط انتشارات سوره مهر به چاپ سی‌وسوم رسیده است.

این کتاب دربرگیرنده خاطرات زمان آشنایی زهرا پناهی‌روا با شهید چیت‌سازیان، عقد، ازدواج و شهادت این شهید است. زندگی شهید چیت‌سازیان با همسرش یکی از موضوعات جذاب از دفاع مقدس است، زیرا این کتاب دربردارنده خاطرات دوران هشت ماه زندگی مشترک زهرا پناهی روا با سردار شهید چیت‌سازیان است که به زندگی همسر شهید بعد از شهادت همسر نیز پرداخته و جلوه دیگر این کتاب تولد فرزند شهید در ۳۷ روز پس از شهادت وی است که نامش را علی گذاشتند.

 

«گلستان یازدهم» برای سی‌وسومین‌بار گل داد!

 

خاطرات این کتاب درباره کیست؟

اسم کتاب پیش‌رو هم شخصیت سردار شهید چیت‌سازیان را معرفی می‌کند و هم با محتوای کتاب در ارتباط است. راوی کتاب برای زندگی کوتاهش با شهید چیت‌سازیان، به دزفول می‌رود و آنجا در کنار همسرش زندگی می‌کند که از نظر نویسنده کتاب، این زندگی یک گلستان بوده که می‌گوید: «این دو در دزفول در کوچه‌ای زندگی می‌کردند که اسم آن کوچه گلستان یازدهم بوده و در نهایت اسم این کتاب گلستان یازدهم انتخاب شده است.»

چاپ سی‌وسوم این کتاب با ۳۱۶ صفحه، شمارگان ۲ هزار و ۵۰۰ نسخه و قیمت ۴۰ هزار تومان عرضه شده است./مشرق نیوز

ابزار هدایت به بالای صفحه