شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 9 / 1399] خبرنگار شهید حاج مسعود جان‌نثاری,
[7 / 9 / 1399] شهید مدافع سلامت سید محمد موسوی؛
[7 / 9 / 1399] سرلشکر باقری در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای؛
[8 / 9 / 1399] معرفی شهدای مدرسه زینبیه؛
[8 / 9 / 1399] وزیر دفاع در جمع خبرنگاران؛
[7 / 9 / 1399] سرلشکر سلامی در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای؛
[8 / 9 / 1399] معاون روابط عمومی و فرهنگی وزارت دفاع خبر داد؛

 

کدخبر: 75933
تاریخ انتشار: 3 آبان 1399 _15:38:31
شهادت شهید محمدی خون تازه‌ای به رگ‌های جامعه تزریق کرد

سردار مهدی کُلیشادی با اشاره به شهادت محمد محمدی، شهید امر به معروف، گفت: خون این شهید مظلوم، خون جدیدی است که در رگ‌های جامعه تزریق شد، چند سال پیش «شهید علی خلیلی» این نقش را ایفا کرد و امروز «شهید محمدی».

تا شهدا؛ سردار مهدی کُلیشادی معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگویی، با اشاره به جایگاه شهدای مدافع حرم، اظهار داشت: در دوران تهاجم شدید فرهنگی و جنگ نرمی که در کشور ما دشمن بعد از جنگ تحمیلی با شدت شروع کرده است و تأثیرات شبکه‌های ماهواره‌ای و شبکه‌های رها شده اجتماعی را در فضای مجازی می‌بینیم، بروی تعداد اندکی از نسل جوان تأثیر می‌گذارد و این اتفاق یکی از نمونه‌های تلفات همین اراذل اوباشی که در مقابل تذکر دلسوزانه یک جوان مومن دست به چاقو می‌برند و نتایج تهاجم فرهنگی دشمن است.

 

شهادت شهید محمدی خون تازه‌ای به رگ‌های جامعه تزریق کرد

 

نسل جوان، با بصیرت، انقلابی، متدین و حزب اللهی ما در میدان و صحنه است

وی افزود: بحمدالله نسل جوان، با بصیرت، انقلابی، متدین و حزب اللهی ما در میدان و صحنه است و یک سری ناهنجاری‌ها را می‌بینید و به مرور ان‌شاءالله حل می‌شود.

معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین اظهارکرد: خون این شهید مظلوم، خون جدیدی است که در رگ‌های جامعه تزریق شد، چند سال پیش شهید «علی خلیلی» این نقش را ایفا کرد و امروز «شهید محمدی».

ابزار هدایت به بالای صفحه