شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[12 / 9 / 1399] وصیت‌نامه شهید احمد اکبرپور؛
[12 / 9 / 1399] وصیتنامه شهید «یدالله دموخ»؛
[12 / 9 / 1399] شهید مدافع حرم محرمعلی مرادخانی؛
[12 / 9 / 1399] شهید عادل چگینى؛
[13 / 9 / 1399] مدیر کل روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور؛
[12 / 9 / 1399] مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی؛
[13 / 9 / 1399] معرفی کتاب؛
[12 / 9 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی؛
[12 / 9 / 1399] مسئول شهدای گمنام اداره کل حفظ آثار دفاع مقدس خ ...
[12 / 9 / 1399] شهید علی اکبر امین تبار درزی؛

 

کدخبر: 75848
تاریخ انتشار: 1 آبان 1399 _12:46:29
میدان «امر به معروف و نهی از منکر» مسیری عاشقانه برای رسیدن به شهادت

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران در پی شهادت مظلومانه پاسدار بسیجی شهید «محمد محمدی» پیامی صادر کرد.

تا شهدا؛ ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران در پی شهادت مظلومانه پاسدار بسیجی شهید «محمد محمدی» به دست اراذل و اوباش شهر تهران پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: تاریخ این مرز و بوم ثابت کرده همواره راست قامتانی در این سرزمین حضور داشتند که در راه حفظ و صیانت از کیان این دیار و ارزش‌های بلند آن، جان بر کف دست گرفته و از هیچ تلاشی در این مسیر دریغ ننمودند و تمامی هستی خود را در طبقی از اخلاص گذاشته تا امنیت و آسایش را برای همنوعان خود به ارمغان آورند.

 

میدان «امر به معروف و نهی از منکر» مسیری عاشقانه برای رسیدن به شهادت

 

رشادت‌های فرزندان امام خمینی (ره) در دوران دفاع مقدس و جنگ نابرابر استکبار جهانی علیه نظام نوپای جمهوری اسلامی گواه روشن این مدعاست، که جوانان مؤمن ما با توکل بخدا و امداد جستن از حضرت ولیعصر (عج) حتی وجبی از این خاک را به دشمن تسلیم نکردند؛ خون دادند اما از ناموس و مملکت خود محافظت کردند.

اکنون این سرزمین آلاله‌های دیگری را نیز به خود دیده که در میدان‌های گوناگون همین مسیر عاشقی را پیموده‌اند و سبکبال به سوی معبود خویش پرکشیدند؛ از شهدای قائله دراویش گنابادی خیابان پاسداران گرفته تا علی خلیلی و محمد محمدی شهدای مظلوم و مدافعان فریضۀ الهی امر به معروف و نهی از منکر.

ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران ضمن تبریک و تسلیت شهادت این بسیجی آمر به معروف و ناهی از منکر محضر امام زمان (ارواحنا فدا)، نایب برحقش حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و خانواده و بستگان این شهید گرانقدر، از دستگاه قضائی کشور درخواست دارد تا با مسببین این فاجعه غم‌انگیز به شدیدترین نحو و در کوتاه‌ترین زمان ممکن برخورد نماید تا درس عبرتی باشد برای سایرین.

خاطرنشان می‌شود، شامگاه ۲۷ مهر ماه، پاسدار بسیجی شهید «محمد محمدی» در راستای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر و حمایت از یک خانم در درگیری با ۷ نفر از اراذل و اوباش محله تهرانپارس تهران مورد ضرب‌وجرح با چاقو قرار گرفت و به شهادت رسید.

ابزار هدایت به بالای صفحه