شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[12 / 9 / 1399] وصیتنامه شهید «یدالله دموخ»؛
[12 / 9 / 1399] وصیت‌نامه شهید احمد اکبرپور؛
[12 / 9 / 1399] شهید عادل چگینى؛
[12 / 9 / 1399] شهید مدافع حرم محرمعلی مرادخانی؛
[11 / 9 / 1399] «رضا جلالی» در گفت‌وگویی مطرح کرد؛
[11 / 9 / 1399] سردار فلاح‌زاده از زبان حاج قاسم پاسخ می‌دهد؛
[11 / 9 / 1399] معاون دادستان کل کشور در جمع خبرنگاران عنوان کرد؛
[11 / 9 / 1399] رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد ...
[12 / 9 / 1399] مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی؛

 

کدخبر: 75748
تاریخ انتشار: 28 مهر 1399 _21:35:38
دیدار فرمانده نیروی انتظامی با خانواده دو شهید و یک جان باخته کرونایی

همزمان با دومین روز از هفته ناجا، سردار اشتری با خانواده شهیدان وحید عبدی زاده و اسدالله شاهی وند و جان باخته کرونایی کارمند رتبه 16 موسی رجبی دیدار کرد.

تا شهدا؛ سردار «حسین اشتری»  امروز در دیدار با خانواده شهیدان «وحید عبدی زاده و اسدالله شاهی وند» و یک جان باخته کرونایی کارمند رتبه 16 «موسی رجبی» ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم، خصوصا شهیدان جان برکف نیروی انتظامی، اظهار داشت: هفته ناجا فرصت مغتنمی برای قدردانی و ارج نهادن به خانواده های معظم شهداست هرچند که تکریم خانواده های این بزرگواران تنها به هفته ناجا اختصاص ندارد و از اولویت های ماست.

وی با تاکید بر اینکه خانواده های معظم شهدا افتخار و سرمایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، عنوان کرد: امنیت و آرامش جامعه و عزت و سربلندی امروز ایران اسلامی مرهون جان فشانی و از خودگذشتگی شهیدانی است که بی ادعا و بی منت جان خود را برای دفاع از خاک این مرز و بوم در طبق اخلاص گذاشتند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور با بیان اینکه مردم شریف ایران اسلامی قدردان ایثار و فداکاری های شهدا هستند، گفت: دیدار با خانواده شهدا یک توفیق الهی است و همه ما در قبال ایثار و فداکاری شهیدان مسئولیم؛ از این رو بایستی ادامه دهنده راه این عزیزان باشیم و از آرمان های آن ها پیروی کنیم و در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت کوتاهی نکنیم چراکه نسل جوان ما نیازمند آشنایی با فرهنگ شهادت و ایثار است.

وی ضمن ارج نهادن به صبوری خانواده های معزز شهدا خاطرنشان کرد: شهادت آرزوی همه دلدادگان است، از این رو وظیفه خود می دانیم که رسیدگی به امور خانواده شهدا را اولویت قرار دهیم و از هیچ کوششی برای رفع مشکلات آن ها دریغ نخواهیم کرد.

سردار اشتری در ادامه همچنین به اقدامات نیروی انتظامی و بهره گیری از کلیه ظرفیت ها، امکانات و تجهیزات در میدان مقابله با کرونا اشاره و تصریح کرد: در این شرایط سخت نه تنها ماموریت هایمان را تعطیل نکرده ایم بلکه شاهد ایثار و از خودگذشتگی کارکنان نیروی انتظامی بالاخص مجموعه بهداشت درمان ناجا هستیم که تا پای جان در کنار مردم و مدافعان سلامت هستند البته در اجرای این ماموریت ها تعدادی از همکارانم به فیض شهادت نائل آمده اند.

ابزار هدایت به بالای صفحه