شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 9 / 1399] خبرنگار شهید حاج مسعود جان‌نثاری,
[7 / 9 / 1399] شهید مدافع سلامت سید محمد موسوی؛
[7 / 9 / 1399] سرلشکر باقری در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای؛
[8 / 9 / 1399] معرفی شهدای مدرسه زینبیه؛
[8 / 9 / 1399] وزیر دفاع در جمع خبرنگاران؛
[7 / 9 / 1399] سرلشکر سلامی در واکنش به ترور دانشمند هسته‌ای؛
[8 / 9 / 1399] معاون روابط عمومی و فرهنگی وزارت دفاع خبر داد؛

 

کدخبر: 75744
تاریخ انتشار: 28 مهر 1399 _18:49:06
«شهید سلیمانی» آمریکایی‌ها را در منطقه به بن‌بست کشاند

سردار محمدرضا فلاح‌زاده با بیان اینکه «شهید سلیمانی» برنامه‌های آمریکایی‌ها را به ناکامی و بن‌بست کشاند، گفت: سردار قاآنی تداوم‌دهنده راه شهید سلیمانی است.

تا شهدا؛ سردار محمدرضا فلاح‌زاده معاون نیروی قدس سپاه در گفت‌و‌گویی با اشاره به جایگاه و نقش ارزشمند سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در محور مقاومت اظهار داشت: نقش حاج قاسم سلیمانی در محور مقاومت نقشی «بی‌بدیل، کلیدی و راهبردی» بود که هیچ‌گاه از خاطر مجاهدان جبهه مقاومت، مردم منطقه و آزادی‌خواهان دنیا پاک نمی‌شود.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: این نقش ماندگار حاج قاسم طوری بود که این شهید والامقام با حضورش در جبهه‌های گوناگون مقاومت قدرت‌هایی ساخت که برنامه‌های آمریکا را به ناکامی کشاند.

فلاح‌زاده تصریح کرد: شهید سلیمانی دولت داعش، القاعده، النصره و گروه‌های تروریستی دیگر را به زیر کشید و ما معتقد‌یم شهید زنده است و کماکان جبهه مقاومت را هدایت و راهنمایی می‌کند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه «سردار قاآنی» جانشین سردار سلیمانی ادامه‌دهنده راه «حاج قاسم» در سپاه قدس است، تصریح کرد: تمامی فرماندهان محور مقاومت طبق فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند «راه حاج قاسم را ادامه دهید»، همان راه را علیه دشمن ادامه می‌دهند.

ابزار هدایت به بالای صفحه