شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 8 / 1399] شهید علی موحددوست؛
[5 / 8 / 1399] کتاب آسمان زیر خاک؛
[5 / 8 / 1399] امیر سرتیپ خلبان شهید محمد علی فرزین؛
[5 / 8 / 1399] شهید «محمود متو نجفدری»؛
[6 / 8 / 1399] سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج حسن طهرانی مقدم؛
[5 / 8 / 1399] رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساری خبر داد؛
[5 / 8 / 1399] تحریم مقامات آمریکایی در عراق؛
[5 / 8 / 1399] مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی خبر داد؛

 

کدخبر: 75663
تاریخ انتشار: 26 مهر 1399 _23:42:00
شهادت کسری اسماعیلی نشان داد،می توان با عقل معاد در میدان خدمت‌رسانی به مردم بود

نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه درپستی اینستاگرامی نوشت: شهادت دانشجوی جهادگر، کسری اسماعیلی در سنگر خدمت‌رسانی به محرومین، تذکره‌ای است برای ما که بدانیم، می‌توان با عقل معاد در وسط میدان جهاد و خدمت‌رسانی به مردم بود از هیچ خطری هراس نداشت.

تا شهدا؛ حجت الاسلام مصطفی رستمی در این پست نوشت: در روزهای پایانی ماه صفر، در میان روزهایی که از اربعین جا مانده‌ایم و غم فراق زیارت حضرت علی ابن موسی‌الرضا(علیه السلام) تحمل این ایام را سخت‌تر کرده، هنوز هم هستند کسانی که به تأسی از رسول الله(ص) و امام حسن مجتبی(ع) کریم اهل بیت، مشی و منش گسترش رحمت و کمک به مسلمین را در پیش می‌گیرند و چه سعادتی از این بالاتر که در این راه به شهادت برسند.

 

کسری اسماعیلی

 

وی افزود: یکی همچون این جوان بسیجی در میدان محرومیت‌زدایی، دیگری در مبارزه با کرونا، مدافعان حرم در سنگر مبارزه با دشمنان امنیت این کشور و...

رستمی خاطر نشان کرد: در باغ شهادت بسته نشده است. شهید عزیز حاج قاسم سلیمانی می‌گفت: «تا کسی شهید نبود، شهید نمی‌شود. شرط شهید شدن، شهید بودن است. اگر امروز بوی شهید از رفتار و اخلاق کسی استشمام شد، شهادت نصیبش می‌شود.»

به گفته نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه ها:امثال کسری اسماعیلی، دارای چنین مشخصه‌هایی بودند و هستند. خدا به حق این روزهای عزیز ما را ادامه دهنده مسیر این شهیدان قرار دهد.