شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[5 / 8 / 1399] کتاب آسمان زیر خاک؛
[5 / 8 / 1399] شهید علی موحددوست؛
[5 / 8 / 1399] شهید «محمود متو نجفدری»؛
[5 / 8 / 1399] امیر سرتیپ خلبان شهید محمد علی فرزین؛
[6 / 8 / 1399] سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج حسن طهرانی مقدم؛
[5 / 8 / 1399] رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران ساری خبر داد؛
[5 / 8 / 1399] تحریم مقامات آمریکایی در عراق؛
[5 / 8 / 1399] مسئول بسیج فرهنگیان خراسان جنوبی خبر داد؛

 

کدخبر: 75579
تاریخ انتشار: 24 مهر 1399 _20:40:59
تشییع شهید «محمدرضا قانعی» در بردسکن

پیکر شهید «محمدرضا قانعی» در بردسکن تشییع و در روستای زادگاهش سیف‌آباد به خاک سپرده شد.

تا شهدا؛ در آستانه فرارسیدن سالروز شهادت حضرت ثامن‌الحجج (ع)، پیکر شهید تازه شناسایی شده «محمدرضا قانعی» با حضور مردم، مسؤولان محلی، خانواده شهدا و یادگاران دفاع مقدس از مقابل ساختمان گردان امام حسین (ع) بردسکن تشییع و شرکت کنندگان در این مراسم پیکر این شهید والامقام را تا روستای زادگاهش سیف‌آباد بدرقه کردند.

 

تشییع شهید «محمدرضا قانعی» در بردسکن

 

در ادامه این مراسم پس از اقامه نماز بر پیکر شهید قانعی، این شهید دفاع مقدس در جوار دو شهید روستای سیف‌آباد به خاک سپرده شد.

مادر شهید قانعی در حاشیه این مراسم اظهار داشت: شهید من که سالها منتظر آمدنش بودیم امروز درحالی به کشور بازگشته که بوی کربلا می‌دهد.

وی افزود: مطالبه من از مسئولان، توجه به راه شهیدان و حرکت در مسیری است که آنها ترسیم کردند.

سرهنگ علیرضا جنیدی فرمانده سپاه ناحیه بردسکن هم در این مراسم گفت: مدیران باید راه شهیدان را بپیمایند زیرا علاج مشکلات کشور حرکت در مسیر شهداست .

وی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس علیرغم تمام فشارهای اقتصادی و نظامی ایران اسلامی در سایه از خودگذشتگی شهدا و با تکیه به توان داخلی توانست به قله‌های پیروزی دست پیدا کند.

وی حرکت حول محور ولایت را شاخصه موفقیت نظام دانست وافزود: مسئولان و دولتمردان باید کشور در راستای تبعیت از فرامین رهبر معظم انقلاب چون کوه در برابر نظام سلطه بایستند.

فرمانده سپاه ناحیه بردسکن در پایان از حضور اقشار مختلف مردم شهرستان بردسکن در مراسم استقبال، تشییع و تدفین شهید قانعی قدردانی کرد.

شهید قانعی متولد 1344، در تاریخ 24 فروردین 1362 در فکه عملیات والفجر 1 شهید شد که پیکر مطهرش بعد از 37 تفحص و از طریق آزمایش DNA شناسایی شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه