شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 8 / 1399] تهیه‌کننده و کارگردان دفاع مقدس خبر داد؛
[3 / 8 / 1399] پس از عملیات «کمان ۹۹» رخ داد؛
[3 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید «محمد بابایی چافی»؛
[3 / 8 / 1399] معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین؛
[3 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[3 / 8 / 1399] فرمانده نیروی دریایی سپاه؛
[3 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی؛

 

کدخبر: 74849
تاریخ انتشار: 8 مهر 1399 _10:46:12
برگزاری یادواره شهدای ناجا در اردبیل

یادواره شهدای ناجا توسط فرماندهی انتظامی اردبیل در محل موزه دفاع مقدس استان برگزار شد.

تا شهدا؛ مراسم قرائت زیارت عاشورا و یادواره شهدای ناجای استان اردبیل امروز با حضور گسترده کارکنان فرماندهی انتظامی استان اردبیل در محل موزه دفاع مقدس استان و جنب نمایشگاه دستاوردهای دفاع مقدس و مقاومت برگزار شد.

 

برگزاری یادواره شهدای ناجا در اردبیل

 

در این مراسم «عارف الاسدی» مسئول دفتر جنبش عصائب اهل الحق عراق گفت: سردار سلیمانی هم رزمنده، هم فرمانده و هم برادر برای ما عراقی‌ها بود و توانست برادری را میان دو کشور ایران و عراق به تصویر بکشد.

الاسدی بیان داشت: ارتباط با ایران یک رابطه سرنوشت‌ساز است و هرگز بهای دوستی با کشورهای عربی همسایه قطع ارتباط با ایران نخواهد بود.

وی با بیان اینکه ارتباط ما با ایرانی‌ها به ارتباط برادر با برادر تبدیل شده است، افزود: با توجه به شرایط کرونایی موجود عراقی‌ها امسال از عدم حضور و پذیرایی از مردم ایرانی به عنوان برادران خود در منزلشان ناراحت هستند.

مسئول دفتر جنبش عصائب اهل الحق عراق با اشاره به شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس عنوان کرد: سردار سلیمانی هم رزمنده، هم فرمانده و هم برادر برای ما عراقی‌ها بود و توانست برادری را میان دو کشور ایران و عراق به تصویر بکشد.

الاسدی متذکر شد: خاطره جنگ تحمیلی برای ایران و عراق خاطره‌ای تلخ بوده و آسیب‌های فراوانی برای هر دو کشور وارد کرده است و طبیعی است اگر جنگی رخ دهد آثار و پیامدهای تلخی دارد.

ابزار هدایت به بالای صفحه