شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 8 / 1399] تهیه‌کننده و کارگردان دفاع مقدس خبر داد؛
[3 / 8 / 1399] پس از عملیات «کمان ۹۹» رخ داد؛
[3 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید «محمد بابایی چافی»؛
[3 / 8 / 1399] معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین؛
[3 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[3 / 8 / 1399] فرمانده نیروی دریایی سپاه؛
[3 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی؛

 

کدخبر: 74778
تاریخ انتشار: 6 مهر 1399 _19:01:05
برگزاری یادواره شهدای روحانی در اردبیل

یادواره 37 شهید روحانی و طلبه استان اردبیل برگزار شد.

تا شهدا؛ یادواره 37 شهید طلبه و روحانی استان اردبیل قبل از ظهر امروز در محل موزه دفاع مقدس استان با رعایت موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد.

در این مراسم، سردار سرتیپ دوم پاسدار «جلیل بابا زاده قانع» فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، طی سخنانی با اشاره به جایگاه رفیع شهید و شهادت، شهدای طلبه و روحانی را عاملان به علم خویش دانست و به بیان خاطراتی از روحانیون شهید پرداخت.

 

برگزاری یادواره شهدای روحانی در اردبیل

 

بابازاده افزود: ما بازماندگان شهدا باید با عمل به وصایای شهدا کمترین دین خود را به آنها ادا کنیم و راهشان را ادامه دهیم.

این جانباز دفاع مقدس ادامه داد: روحانیت همیشه به عنوان صدای رسای انقلاب عمل کرده اند و در شرایط دشوار همچون دفاع مقدس پرچم دار ولایت مداری و ایثار و گذشت بوده اند و این ظرفیت روحانیت بی نظیر است.

سردار بابازاده تأکید کرد: روحانیت همیشه دغدغه دین و مذهب داشته است و هم اکنون نیز همین دغدغه را دارد و این مسئله قابل تقدیر است.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با اشاره به وجود روحانیون با سابقه در شهرهای مختلف استان در زمان دفاع مقدس، تبلیغ و اطلاع رسانی آنها را در شهرهای مختلف، باعث شکل گیری اعزام های پرشور جوانان به جبهه ها و ارسال محموله های مختلفی از کمک های مردمی به جبهه ها دانست و بر آن تأکید کرد.

در پایان این مراسم از 60 نفر از خانواده های شهدای روحانی و نیز روحانی آزاده و ایثارگر تقدیر شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه