شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 8 / 1399] در مراسم رونمایی از نماهنگ «پیراهن بهشت» مطرح شد؛
[7 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[7 / 8 / 1399] وصیتنامه شهید «عباس حسین نژاد»؛
[7 / 8 / 1399] مروری به زندگینامه شهید «یوسف بلالی»؛
[7 / 8 / 1399] شهید علی محمد قنبری؛
[8 / 8 / 1399] نماینده ولی فقیه در استان کردستان؛
[8 / 8 / 1399] مدیرکل آموزش و پرورش کردستان؛

 

کدخبر: 74751
تاریخ انتشار: 6 مهر 1399 _09:07:52
معرفی کتب «سازمان نشر آثار روحانیت در دفاع مقدس» در نمایشگاه استان قم

غرفه سازمان نشر آثار مشارکت روحانیت در دفاع مقدس با عنوان پرچمداران انقلاب، از غرفه‌های فعال نمایشگاه هفته دفاع مقدس استان قم می‌باشد.

تا شهدا؛ غرفه سازمان نشر آثار مشارکت روحانیت در دفاع مقدس با عنوان پرچمداران انقلاب از غرفه‌های فعال نمایشگاه دستاورد‌های چهلمین سال دفاع مقدس استان قم است که به معرفی کتب منتشره در این زمینه می‌پردازد.

 

معرفی کتب «سازمان نشر آثار روحانیت در دفاع مقدس» در نمایشگاه استان قم

 

به گفته حجت الاسلام «محمدفاضل سعیدی» مسئول غرفه سازمان نشر آثار و ارزش‌های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس، این سازمان، نشر کتب فقهی درس جهاد مراجع تقلید عظام و فق‌های بزرگوار و همچنین کتاب ۱۵ جلدی کاشفان حقیقت فقه ویژه خاطرات طلاب رزمنده، واعظان خونین ویژه زندگینامه ۳۰ تن از فرماندهان شهید روحانی، برای هم حجره‌ای ام ویژه خاطرات ۳۱۳ روحانی شهید، کتاب ماه ضیافت مخصوص راویان شهدای روحانی و جلساتی در ماه مبارک رمضان و کتاب آیات جهاد در قرآن را در کارنامه خود دارد.

بر اساس این گزارش، در غرفه سازمان نشر آثار و ارزش های مشارکت روحانیت در دفاع مقدس، نقش روحانیت از حدود یک قرن قبل در قالب نهضت مشروطه مشروعه، انقلاب اسلامی و حضور در شکنجه گاه های ساواک، دوران دفاع مقدس و پشتیبانی جبهه، حماسه دفاع از حرم های اهل بیت(ع) و فعالیت جهادی و خدمت رسانی در بحران های طبیعی معرفی شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه