شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان در پیامی تاکی ...
[4 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید حمزه قلی‌زاده؛
[4 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید «عبدالخالق حفیظی‌فرد»؛
[4 / 8 / 1399] مسئول سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس استان یزد ...
[4 / 8 / 1399] سرتیپ پاسدار تقی بهمنی؛
[5 / 8 / 1399] امیر سرتیپ خلبان شهید محمد علی فرزین؛
[4 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[4 / 8 / 1399] شهید حمید هاشمی؛

 

کدخبر: 74735
تاریخ انتشار: 5 مهر 1399 _17:03:31
یاد و خاطره شهدای منا در البرز گرامی داشته شد

همزمان با سراسر میهن اسلامی یاد و خاطره شهدای منا روز شنبه با حضور مسوولان و خانواده های معظم شهدا در بنیاد شهید و امورر ایثارگران استان البرز گرامی داشته شد.

تا شهدا؛ آیین بزرگداشت لاله های سفید به منظور گرامیداشت یاد و خاطره شهدای فاجعه منا در ایام حج و همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار شد و  از  خانواده های چهار شهید منا در استان البرز تجلیل  به عمل آمد.

 

یاد و خاطره شهدای منا در البرز گرامی داشته شد

 

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطر شهدای مظلوم فاجعه منا گفت: توفیق شهادت در لباس احرام، توفیقی عظیم از جانب خداوند است که به بندگان مخلص خود هدیه کرده و شهدای منا با اقتدا به مولای خود سید الشهدا (ع) یا حسین گویان تشنه جان از کف داده و به درجه ی رفیع شهادت نایل آمدند .

سلیمان رستمیان افزود: خانواده های شهدای منا بمانند دیگرخانواده های شهدا چشم و چراغ ما هستند و ما امروز وظیفه داریم بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب امام خامنه ای با برپایی چنین مراسم هایی بر طبل رسوایی آل سعود بکوبیم و یاد شهدای منا را در دل زنده نگه داریم .

در این کنگره از خانواده‌های شهدای منا شهیدان «محمد جمهور»، «احمد رهبری»، «معصوم زمانی» و «کمال الدین عرب شاهی» با اهدای لوح یادبود تجلیل شد.

استان البرز هشت شهید والامقام در حادثه منا تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه