شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[7 / 8 / 1399] در مراسم رونمایی از نماهنگ «پیراهن بهشت» مطرح شد؛
[7 / 8 / 1399] مروری به زندگینامه شهید «یوسف بلالی»؛
[7 / 8 / 1399] شهید علی محمد قنبری؛
[8 / 8 / 1399] نماینده ولی فقیه در استان کردستان؛
[8 / 8 / 1399] مدیرکل آموزش و پرورش کردستان؛
[7 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[7 / 8 / 1399] وصیتنامه شهید «عباس حسین نژاد»؛

 

کدخبر: 74680
تاریخ انتشار: 4 مهر 1399 _12:06:08
دیدار نماینده ولی‌فقیه در کردستان با خانواده شهیدان و جانبازان

نماینده ولی فقیه در استان کردستان به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با خانواده «شهید حبیب‌الله رنجبر» و «اسماعیل بیگی جانباز ۷۰ درصد» دیدار و گفت‌وگو کرد.

تا شهدا؛ حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی نماینده ولی فقیه در استان کردستان امشب به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور در منزل «شهید حبیب‌الله رنجبر» و «اسماعیل بیگی جانباز 70 درصد» با خانواده این گنجینه‌های ارزشمند انقلاب و نظام در یک فضای صمیمی دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

دیدار نماینده ولی‌فقیه در کردستان با خانواده شهیدان و جانبازان

 

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در این دیدار با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و تبریک هفته دفاع مقدس، دیدار و سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان را فریضه و تکلیف دانست و اظهار داشت: صبر و شکیبایی خانواده‌های معظم شهدا برای آحاد مختلف مردم یک الگو و درس بزرگ است.

«ثویبه قادری» همسر شهید حبیب‌الله رنجبر و «اسماعیل بیگی جانباز 70 درصد» کردستانی نیز در این دیدار ضمن ابراز خوشحالی و قدردانی از حضور نماینده ولی فقیه در استان کردستان، طلب دعای خیر جهت خدمت‌گزاری بیشتر و ادامه راه شهدای عزیز کردند.

گفتنی است؛ «شهید حبیب‌الله رنجبر» در سی‌ام تیرماه سال 1362 در درگیری با ضدانقلاب در سنندج به شهادت رسید و «اسماعیل بیگی جانباز 70 درصد» کردستانی نیز در نهم آذرماه سال 1362 در منطقه دیواندره بر اثر برخورد با مین مجروح شد.

«حجت‌الاسلام سیدمصطفی حسینی‌شاهرودی» معاون فرهنگی دفتر نماینده ولی فقیه و «رضا نجفی» مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کردستان در این دیدار «حجت‌الاسلام پورذهبی» را همراهی می‌کردند.

ابزار هدایت به بالای صفحه