شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 8 / 1399] تهیه‌کننده و کارگردان دفاع مقدس خبر داد؛
[2 / 8 / 1399] سازمان فضای مجازی سراج با همکاری دانشکده فارس ب ...
[2 / 8 / 1399] به روایت مجتبی وافی؛
[2 / 8 / 1399] طراح/ کوثر عبدالله‌پور؛
[2 / 8 / 1399] وصیتنامه شهید «عبدالصمد توفیقی مطلق»؛
[2 / 8 / 1399] مسئول سازمان بسیج دانشجویی استان گیلان خبر داد؛
[2 / 8 / 1399] روایتی از نامه‌نگاری‌ها در دوران دفاع مقدس؛
[2 / 8 / 1399] رزمنده دفاع مقدس روایت کرد؛
[2 / 8 / 1399]
[2 / 8 / 1399] اوحدی در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی؛
[3 / 8 / 1399] پس از عملیات «کمان ۹۹» رخ داد؛
[2 / 8 / 1399] باخوانی/ رئیس مرکز مطالعات راهبردی ناجا؛
[2 / 8 / 1399] محدودیت ارتش در اعزام به جبهه مقاومت؛
[2 / 8 / 1399] شهید «میر اصغر اکرمی زارع»؛

 

کدخبر: 74656
تاریخ انتشار: 3 مهر 1399 _19:22:53
رونمایی از اپلیکیشن‌های تولیدی اداره کل حفظ آثار لرستان

به مناسبت هفته دفاع مقدس از اپلیکیشن‌های تولیدی اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با حضور سرهنگ ماشالله بازگیر فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد، سرهنگ محسن رشیدی، خانواده شهید سیدنورخدا موسوی و شهید غلامی یاراحمدی رونمایی شد.

تا شهدا؛ در چهارمین روز از هفته دفاع مقدس از اپلیکیشن‌های تولیدی اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس لرستان با حضور سرهنگ ماشالله بازگیر فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد، سرهنگ محسن رشیدی، خانواده شهید سیدنورخدا موسوی و شهید غلامی یاراحمدی در نمایشگاه دستاوردهای چهل سالگی دفاع مقدس رونمایی شد.

در این مراسم مهدیه معتمدی مسئول توسعه فضای مجازی حفظ آثار دفاع مقدس لرستان با بیان اینکه اهمیت فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی مهم است و در این راستا باید تمام سعی و تلاش خود را به کار گیریم، اظهار داشت: همان‌گونه که در جبهه مقاومت، دفاع مقدس و تمام نبردهای حق علیه باطل حضور داشته‌ایم باید در جبهه مجازی نیز فعال و پویا عمل کنیم.

 

رونمایی از اپلیکیشن های تولیدی اداره کل حفظ آثار لرستان

 

وی به اپلیکیشن های تولیدی این اداره کل اشاره کرد و بیان داشت: اپلیکیشن شهید سیدنورخدا موسوی شامل قسمت‌های چون تصاویر، گلبانگ‌ها، نمایه و کلیپ‌های دوران جوانی تا مرحله شهادت این شهید بزرگوار است.

معتمدی با اشاره به شهید غلامی یاراحمدی از شهدای مدافعین حرم استان لرستان که در سال گذشته شربت شهادت را نوشید و به جمع یاران شهیدش پیوست، گفت: اپلیکیشن شهدای مدافع حرم لرستان در سال گذشته تولید شد و امسال اپلیکشین اختصاصی این شهید را که شامل قسمت‌های تصاویر، زندگی نامه و وصیت‌نامه است را تولید کردیم.

این مسئول در ادامه با اشاره به 12 اپلیکیشن تولیدی این اداره کل گفت: اپلیکیشن های شهدای امنیت، شهدای مدافعین حرم، شهدای روحانی استان، عملیات ها، کتب دفاع مقدسی استان، تصاویر شهدا و رزمندگان نیز تولید شده است که تا ماه آینده از کافه بازار قابل دانلود می باشند.

در پایان این مراسم از خانواده های شهید سید نورخدا موسوی و شهید غلامی یاراحمدی با اهداء لوح تجلیل شد.

ابزار هدایت به بالای صفحه