شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[6 / 8 / 1399] سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج حسن طهرانی مقدم؛
[7 / 8 / 1399] در مراسم رونمایی از نماهنگ «پیراهن بهشت» مطرح شد؛
[6 / 8 / 1399] توسط انتشارات شهید کاظمی؛
[6 / 8 / 1399] شهید مدافع سلامت مصطفی علی‌دادی؛
[7 / 8 / 1399] مروری به زندگینامه شهید «یوسف بلالی»؛
[6 / 8 / 1399] یادداشت/ سمانه حسن‎خانی؛
[6 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی؛
[6 / 8 / 1399] در افتتاحیه مرحله دوم برگزاری شانزدهمین جشنواره ...

 

کدخبر: 74519
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1399 _23:13:17
تجلیل از 14600 پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت در اردبیل

همزمان با سراسر کشور و به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، همزمان با سراسر کشور از 14 هزار و 600 رزمنده پیشکسوت دفاع مقدس استان اردبیل تجلیل شد.

تا شهدا؛ قبل از ظهر امروز همزمان با سراسر کشور و به مناسبت گرامی داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، همزمان با سراسر کشور از 14 هزار و 600 رزمنده پیشکسوت دفاع مقدس استان اردبیل تجلیل شد.

 

تجلیل از 14600 پیشکسوت دفاع مقدس و مقاومت در اردبیل

 

سردار سرتیپ دوم پاسدار «جلیل بابا زاده قانع» فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل ضمن گرامی‌داشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس، اظهار داشت: رزمندگان، گنجینه‌های ارزشمند و یادگاران دفاع مقدس هستند.

وی افزود: استان اردبیل سه هزار و ۴۰۰ شهید دارد که با نثار جان خود به یاری اسلام و انقلاب شتافتند.

فرمانده سپاه استان اردبیل بیان کرد: رزمندگان ثابت کرده‌اند که در هر برهه‌ای آماده خدمت خالصانه به کشور هستند و لذا در بکارگیری آنان در مدیریت‌های کلان کشور باید تلاش کرد.

وی حفظ وقار و صلابت به دست آمده از دفاع مقدس را ضروری دانست و بیان داشت: امروز دشمن در میدان مبارزه با بهره‌گیری از ظرفیت رسانه‌ها، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی می‌خواهد جوانان را نسبت به اصول انقلاب و ارزش‌های اسلامی بی‌تفاوت کند که بصیرت و آگاهی ملت بزرگ ایران اسلامی و جوانان، این اجازه را به دشمن نخواهد داد.

بابازاده با تاکید بر تهیه و تدوین مستند رزمندگان گمنام دفاع مقدس، گفت: تهیه مستند زندگی این افراد که نمادهای ایثار و مقاومت هستند می‌تواند در الگودهی به نسل جدید مؤثر باشد.

وی افزود: ما با رزمندگان و شهدای جنگ تحمیلی عهد بسته‌ایم تا آخرین قطره خون از مرز و بوم ایران اسلامی دفاع نماییم و در این راه از از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

فرمانده سپاه استان اردبیل با انتقاد از عدم پیگیری وضع زندگی برخی خانواده شهدا از سوی مسؤولان، اظهار داشت: بسیاری از کاستی‌ها در جامعه نشأت گرفته از به کنار رانده شدن رزمندگان است که باید به درستی و با جدیت این ذخایر انقلاب را حفظ کرد.

ابزار هدایت به بالای صفحه