شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[6 / 8 / 1399] سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج حسن طهرانی مقدم؛
[7 / 8 / 1399] در مراسم رونمایی از نماهنگ «پیراهن بهشت» مطرح شد؛
[6 / 8 / 1399] توسط انتشارات شهید کاظمی؛
[6 / 8 / 1399] شهید مدافع سلامت مصطفی علی‌دادی؛
[7 / 8 / 1399] مروری به زندگینامه شهید «یوسف بلالی»؛
[6 / 8 / 1399] یادداشت/ سمانه حسن‎خانی؛
[6 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی؛
[6 / 8 / 1399] در افتتاحیه مرحله دوم برگزاری شانزدهمین جشنواره ...

 

کدخبر: 74498
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1399 _14:01:53
برگزاری جلسه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در اداره‌کل آموزش و پرورش استان یزد

جلسه ستاد گرامیداشت هفته دفاع مقدس و کنگره بزرگداشت ۴ هزار شهید استان یزد در اداره کل آموزش و پرورش استان یزد برگزار شد.

تا شهدا؛ «عباسعلی دانافر» مدیر‌کل آموزش و پرورش استان یزد با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی که می‌فرمایند: «زنده نگه داشتن یاد شهدا کمتر از شهادت نیست» گفت: وظیفه کنونی ما انتقال مفاهیم و آشنایی هر چه بیشتر و مأنوس شدن دانش آموزان و نسل جدید با فرهنگ ایثار و مقاومت و حال و هوای دوران دفاع مقدس است.

وی به اهمیت بحث روایت‌گری و انتقال مفاهیم و ارزشهای دفاع مقدس اشاره کرد گفت: برای این موضوع باید از افراد خوش ذوق و خوش سلیقه استفاده شود. 
دانافر به کار گیری راه های جدید و فناوری‌های نوین برای انتقال مفاهیم و ارزش‌های اسلامی و انقلابی به نسل جدید را نیاز فعلی جامعه برشمرد و خواستار مستندسازی و ارائه گزارش به موقع از فعالیت‌ها و اقدامات انجام شده و پیگیری و اجرای دقیق مصوبات شد.
گفتنی است سایر اعضاء نیز در این جلسه در خصوص برنامه‌های ویژه گرامیداشت هفته دفاع مقدس و همچنین برنامه‌های اختصاصی کمیته دانش آموزی و فرهنگیان کنگره بزرگداشت ۴ هزار شهید استان به بحث و تبادل نظر پرداختند./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه