شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[6 / 8 / 1399] سردار سرلشکر پاسدار شهید حاج حسن طهرانی مقدم؛
[7 / 8 / 1399] در مراسم رونمایی از نماهنگ «پیراهن بهشت» مطرح شد؛
[6 / 8 / 1399] توسط انتشارات شهید کاظمی؛
[6 / 8 / 1399] شهید مدافع سلامت مصطفی علی‌دادی؛
[7 / 8 / 1399] مروری به زندگینامه شهید «یوسف بلالی»؛
[6 / 8 / 1399] یادداشت/ سمانه حسن‎خانی؛
[6 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان شمالی؛
[6 / 8 / 1399] در افتتاحیه مرحله دوم برگزاری شانزدهمین جشنواره ...

 

کدخبر: 74492
تاریخ انتشار: 31 شهریور 1399 _13:51:52
تجلیل و تقدیر از خانواده شهدا در تهرانپارس

در چهلمین سالگرد و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس مراسم تجلیل از ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا در دبیرستان «شاهد آسیه» واقع در تهرانپارس برگزار شد.

تا شهدا؛ مراسم تجلیل از ایثارگران و خانواده‌های معظم شهدا با حضور «محمدحسین لونی» رییس اداره آموزش و پرورش منطقه ۴، «شهرام شهیدزاده» رییس بنیاد شهید و فرمانده بسیج دانش آموزی منطقه ۴ و جمعی از مدیران مدارس شاهد در دبیرستان «شاهد آسیه» واقع در تهرانپارس برگزار شد.

 

تجلیل و تقدیر از خانواده شهدا در تهرانپارس

 

در این مراسم پس از اجرای برنامه‌های فرهنگی و هنری، مدیر منطقه ۴ آموزش و پرورش تهران در سخنانی با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فداکاری، ایثار و جانفشانی شهدا، ایثارگران و خانواده‌های صبور و مقاوم آن‌ها را رمز پیروزی ملت بزرگ ایران و شکست دشمنان انقلاب خواند و اظهار امیدواری کرد مدارس شاهد که مهد تربیت یادگاران دفاع مقدس هستند بتوانند به این رسالت خود عمل کنند.

در ادامه این مراسم «شهرام شهیدزاده» سرپرست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۴ تهران هم طی سخنانی بر تداوم راه شهدای بزرگ دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم تاکید کرد. همچنین سرهنگ رضایی فرمانده بسیج دانش آموزی منطقه ۴ آموزش و پرورش هم به ذکر خاطراتی از دوران دفاع مقدس پرداخت.

بنا بر این گزارش در ابتدای این مراسم «نفیسه حسینی» مدیر دبیرستان شاهد آسیه ضمن عرض خیرمقدم به خانواده‌های معظم شهدا و مهمانان مراسم گزارش کوتاهی از فعالیت‌های آموزشی و تربیتی این مدرسه ارائه کرد.

به گزارش دفاع‌پرس، این مراسم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در محوطه این دبیرستان برگزار شد./دفاع پرس

ابزار هدایت به بالای صفحه