شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[30 / 7 / 1399] خلبان شهيد عزیزالله جعفری؛
[30 / 7 / 1399] عملیات محدود عاشورا؛
[30 / 7 / 1399] شهید «قاسم اسلامیان امیری»؛
[30 / 7 / 1399] سردار «رستگارپناه» در مراسم تشییع پیکر شهید «مح ...
[30 / 7 / 1399] مدیرعامل شرگت گروه ملی صنعتی فولاد ایران؛
[1 / 8 / 1399] شهید سید حسن میرشمسی اردکانی؛
[30 / 7 / 1399] با حضور در منزل شهید صورت گرفت؛
[30 / 7 / 1399] «عالیه مهرابی» خبر داد؛
[30 / 7 / 1399] به روایت محمدرضا سنگری؛

 

کدخبر: 74451
تاریخ انتشار: 30 شهریور 1399 _19:32:42
اجرای طرح هدیه‌ای نورانی برای شهدا

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد از اجرای طرح استانی هر پایگاه یک شهید خاص، راه‌اندازی و شرکت در نمایشگاه دستاوردهای هفته دفاع مقدس، طرح هدیه‌ای نورانی برای شهدا و طرح تکریم مقدس خبر داد.

 

تا شهدا؛ حجت‌الاسلام «شعشعی» در نشست شورای فرهنگی هلال احمر اظهار داشت: یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس به ویژه شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان را گرامی می‌داریم.

وی گفت: باید تمام تلاش و ظرفیت خود را به کار ببندیم تا یاد و خاطره شهدا در جامعه زنده باشد و اهداف والای ایشان محقق شود.

شعشعی با اشاره به لزوم پاسداشت خدمات آزادگان و رزمندگان سرافراز دفاع مقدس افزود: این شاهدان شهیدان و اسوه‌های مقاومت لازم است همواره در جامعه به عنوان الگو باشند و ما هم قدردان آن‌ها باشیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد باید برنامه‌های مناسب و خوبی برای هر چه باشکوه‌تر برگزار شدن این هفته در نظر گرفته شود.

شعشعی تصریح کرد: برنامه‌های جمعیت هلال احمر استان یزد ابتدا تجدید میثاق با شهدا و غبارروبی گلزار مطهر شهیدان است، فضاسازی و زیباسازی مجموعه با عکس‌ها و المان‌های شهدا و راه‌اندازی پویشی با عنوان شهدای امدادگر و معرفی به نسل جوان است.

وی ادامه داد: طرح استانی هر پایگاه یک شهید خاص، راه‌اندازی و شرکت در نمایشگاه دستاوردهای هفته دفاع مقدس، اجرای طرح هدیه‌ای نورانی برای شهدا و طرح تکریم مقدس از دیگر برنامه‌ها است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: مسابقه دلنوشته «الی الحبیب» همچنین پویش یادش به خیر در خصوص زائران و تصاویر اربعین سال گذشته از جمله برنامه‌های جمعیت هلال احمر در آستانه هفته دفاع مقدس و ایام اربعین است.

ابزار هدایت به بالای صفحه