شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 8 / 1399] تهیه‌کننده و کارگردان دفاع مقدس خبر داد؛
[3 / 8 / 1399] پس از عملیات «کمان ۹۹» رخ داد؛
[3 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید «محمد بابایی چافی»؛
[3 / 8 / 1399] معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین؛
[3 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[3 / 8 / 1399] فرمانده نیروی دریایی سپاه؛
[3 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی؛

 

کدخبر: 74406
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1399 _19:43:00
برگزاری ۵۰ عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در فراهان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ۵۰ عنوان برنامه در شهرستان فراهان با شعار «ما قوی هستیم»برگزار خواهد شد.

 

تا شهدا؛ سرهنگ پاسدار «نعمت الله نجفی» فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج فراهان در نشست خبری هفته دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای والامقام هشت سال دفاع مقدس و هفته دفاع مقدس گفت: بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی و دفاع مقدس حفظ انقلاب اسلامی و تمامیت ارضی کشور است.

 

برگزاری ۵۰ عنوان برنامه به مناسبت چهلمین سالگرد دفاع مقدس در فراهان

 

وی افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی می‌فرمایند «دفاع مقدس برای ملت ما ظرفیت و موقعیتی بود تا اعماق جوهره‌ی خودش را در ابعاد مختلف نشان دهد».

نجفی عنوان کرد: اقتدار و عظمت کشورمان در سایه خون شهدای والامقام رقم خورده و ما با جان و دل راه شهدای والامقام را ادامه می‌دهیم و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و انتقال آن به نسل امروزی به ویژه جوانان و نوجوانان رسالتی خطیر است که همگان باید به آن توجه داشته باشیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان گفت: در گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ۵۰ عنوان برنامه در ۶ کمیته شهرستان فراهان با شعار «ما قوی هستیم» تدوین شده است.

وی عنوان کرد: به دلیل شرایط خاص کرونایی برنامه‌ها با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و تلفیق فضای مجازی و حقیقی اجرا خواهد شد.

نجفی با اشاره به برنامه های شاخص هفته دفاع مقدس در فراهان گفت: تجلیل از رزمندگان و پیشکسوتان شهرستان، رژه خودرویی و موتوری، عطرافشانی و غبار‌روبی قبور مطهر شهدا، نشست‌های روشنگری و بصیرتی، اعزام تیم‌های پزشکی به مناطق محروم و شب خاطره از جمله برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فراهان با اشاره به برنامه های بسیج سازندگی در هفته دفاع مقدس ادامه داد: کلنگ‌زنی پروژه‌های آبرسانی در مناطق محروم، رزمایش کمک مؤمنانه و افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی از دیگر برنامه‌هایی است که در این هفته در شهرستان برگزار می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: باید رسانه‌ها و فضای مجازی تمرکز زیادی را برای نمایش زیبایی‌های دفاع مقدس به جوانان و نوجوانان داشته باشند تا بدین وسیله شاهد ارتباط گیری جوانان و نوجوانان با فرهنگ دفاع مقدس باشیم.

ابزار هدایت به بالای صفحه