شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[3 / 8 / 1399] تهیه‌کننده و کارگردان دفاع مقدس خبر داد؛
[3 / 8 / 1399] پس از عملیات «کمان ۹۹» رخ داد؛
[3 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید «محمد بابایی چافی»؛
[3 / 8 / 1399] معاون اجتماعی سازمان بسیج مستضعفین؛
[3 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[3 / 8 / 1399] فرمانده نیروی دریایی سپاه؛
[3 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خراسان جنوبی؛

 

کدخبر: 74387
تاریخ انتشار: 29 شهریور 1399 _12:49:16
فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده شهید رحمانی دیدار کرد

فرمانده نیروی هوایی ارتش در آستانه آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس با خانواده شهید سرتیپ دوم خلبان رحمانی دیدار و گفتگو کرد.

 

تا شهدا؛ در آستانه آغاز چهلمین سالگرد دفاع مقدس امیر عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش میزبان خانواده شهید سرتیپ دوم خلبان محمدرضا رحمانی در ستاد این نیرو بود.

امیر نصیرزاده در این دیدار ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره آن شهید بزرگوار اظهار داشت: شهید رحمانی مانند تمامی شهدای خلبان دوران دفاع مقدس، برای حفاظت از آسمان این مرز و بوم جان خویش را فدا کرد تا همچنان امنیت ایران اسلامی برقرار باشد و من و تمامی همرزمان آن شهید والامقام به داشتن چنین غیور مردانی افتخار می‌کنیم.

 

فرمانده نیروی هوایی ارتش با خانواده شهید رحمانی دیدار کرد

 

وی با بیان اینکه شهید سرتیپ دوم خلبان رحمانی از شهدای ارزشمند نیروی هوایی است، خاطرنشان کرد: شهید رحمانی علاوه بر تخصص و تبحر در بحث پروازی، یک استاد خلبان ممتاز و از حافظان قرآن کریم بود.

فرمانده نیروی هوایی ارتش خاطرنشان کرد: شهید رحمانی چه از لحاظ تخصص و تبحر پروازی و چه در بحث مکارم اخلاقی، یکی از بهترین نیروی هوایی بود و به خواست خدا ما راه این شهید بزرگوار را پر قدرت‌تر از گذشته ادامه خواهیم داد.

شهید سرتیپ دوم خلبان محمد رضا رحمانی، یکی از خلبانان زبده و باتجربه نیروی هوایی ارتش بود که باروحیه جهادی و با انجام صد‌ها مرحله پرواز (قریب به دوهزار ساعت پرواز) در ماموریت‌های مختلف کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشته است.

این شهید والامقام در چهارم دیماه سال ۱۳۹۸، در یک حادثه هوایی با هواپیمای میگ ۲۹، حین انجام ماموریت در ارتفاعات سبلان به فیض شهادت نایل آمد.

ابزار هدایت به بالای صفحه