شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان در پیامی تاکی ...
[4 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید حمزه قلی‌زاده؛
[4 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید «عبدالخالق حفیظی‌فرد»؛
[4 / 8 / 1399] مسئول سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس استان یزد ...
[4 / 8 / 1399] سرتیپ پاسدار تقی بهمنی؛
[4 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛
[4 / 8 / 1399] شهید حمید هاشمی؛

 

کدخبر: 74341
تاریخ انتشار: 27 شهریور 1399 _11:34:49
طرح «اهداء خون به نیت شهدای استان قم» اجرا می‌شود

طرح «اهداء خون به نیت شهدای استان قم» با عنوان «شهیدان زنده‌اند و زندگی می‌بخشند» همزمان با هفته دفاع مقدس در قم اجرا می‌شود.

تا شهدا؛ طرح اهداء خون به نیت ۶ هزار شهید سرافراز استان قم همزمان با هفته دفاع مقدس و گرامیداشت چهلمین سالگرد این حماسه عاشورایی، برگزار می شود.

 

طرح «اهداء خون به نیت شهدای استان قم» اجرا می‌شود

 

این طرح با همکاری ستادی متشکل از صداوسیمای استان، سازمان انتقال خون، هلال احمر، سازمان فرهنگی هنری شهرداری، کنگره شهدای استان قم، ادارات کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و موسسه راویان فتح استان برنامه‌ریزی شده است.

تمامی علاقمندان و ارادتمندان به شهدا می‌توانند جهت ثبت نام و شرکت در این طرح و انتخاب شهید مورد نظر، از روز یکشنبه ۳۰ شهریور تا دوشنبه هفتم مهر هر روز از ساعت ۱۶:۳۰ تا ۱۹:۳۰ به دفاتر گلزار شهدای علی بن جعفر (ع) و امامزاده ابراهیم (ع) و از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۳۰ به سازمان انتقال خون قم، واقع در بلوار ۱۵ خرداد جنب سازمان حج و زیارت مراجعه کنند.

همچنین در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استان واقع در میدان مفید، حدفاصل بلوار شهید آوینی و شهید عماد مغنیه نیز از علاقمندان به اهداء خون نذر شهدا ثبت‌نام خواهد شد.

مرکز اهداء خون بلوار ۱۵ خرداد ویژه برادران و مرکز میدان روح الله از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۳۰ ویژه خواهران و برادران در نظر گرفته شده است.

ابزار هدایت به بالای صفحه