شهدا

دفاع‌مقدس

عکس‌ شهدا

[4 / 8 / 1399] مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس خوزستان در پیامی تاکی ...
[4 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید حمزه قلی‌زاده؛
[4 / 8 / 1399] وصیت‌نامه شهید «عبدالخالق حفیظی‌فرد»؛
[4 / 8 / 1399] مسئول سازمان ادبیات و تاریخ دفاع مقدس استان یزد ...
[4 / 8 / 1399] سرتیپ پاسدار تقی بهمنی؛
[5 / 8 / 1399] امیر سرتیپ خلبان شهید محمد علی فرزین؛
[5 / 8 / 1399] شهید علی موحددوست؛
[4 / 8 / 1399] معرفی کتاب؛

 

کدخبر: 74313
تاریخ انتشار: 26 شهریور 1399 _19:37:50
اجرای برنامه «آبروی محله» مقابل منزل شهدا

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان از اجرای برنامه «آبروی محله» در درب منزل شهید خبر داد.

تا شهدا؛ مرتضی سیاهوشی بعد از ظهر امروز در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به پیش رو بودن هفته دفاع مقدس، رویداد تاریخی دفاع مقدس را برای ملت ایران گنجی ارزشمند خواند و اظهار کرد: ما می‌توانیم با بهره درست از این گنج در ‌برهه‌های مختلف موفق و سربلندتر همیشه اقتدار ایران اسلامی را به رخ دنیا بکشانیم.

 

اجرای برنامه «آبروی محله» مقابل منزل شهدا

 

وی با تاکید بر اینکه ما باید بصیر و آگاه‌تر از همیشه در صحنه حضور داشته باشیم گفت: دشمنان انقلاب اسلامی امروز پس از شکست در هشت سال دفاع مقدس به جنگ شناختی روی آوردند که به فضل الهی و بیداری ملت ایران اسلامی و پیروی از ولایت این ترفند هم با شکست مواجه خواهد شد.

فرمانده سپاه ناحیه تویسرکان از برگزاری  ویژه‌برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سطح شهرستان با رعایت همه پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی خبر داد و گفت: رژه موتورسواران، اجرای گروه سرود، زنگ مقاومت در مدارس، اعزام گروه‌های جهادی در محلات، برگزاری برنامه آبروی محله درب منزل شهید را برخی از این برنامه خواهد بود.

وی با اشاره به برگزاری نشست‌های بصیرتی با اعمال همه دستورالعمل‌های تعیین شده در شرایط کرونایی افزود: روایتگری راویان دفاع مقدس از طریق فضای مجازی و شبکه شاد برای نسل دانش‌آموز را در برنامه داریم.

ابزار هدایت به بالای صفحه